İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Akbank Bingöl-Iğdır Gişe Yetkilisi Alımı İlanı 2015

Akbank Doğu İlleri Gişe Yetkilisi Alımı Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en iyi bankalarından birisi olan ve bir çok il  ve ilçede şubesi bulunan Akbank bu sefer de doğu illerimizde görev alacak banka personelleri aramaktadır. Eğer sizlerde Üniversite ya da MYO Mezunuysanız iş başvurusu yapabilir ve Akbank bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Iğdır ve Bingöl illerinde bulunan Akbank Şubelerine yeni gişe yetkilisi alarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen banka da çalışmak isteyenler aranan şartları taşıdıkları takdirde başvurusunu tamamlayabilir. Sadece batı illeri için değil Doğu Anadolu Bölgemiz içinde şubeler açarak hizmet veren bankada çalışacaklarda alt kısımda yer alan şartlar aranmaktadır.

Akbank Doğu İlleri İş İlanı

Bankalarda en fazla personel alımı bildiğiniz üzere Gişe Yetkilisi Pozisyonu için yapılmaktadır.Bu ilan için başvuru yapacaklar hem il merkezlerinde yaşayanlar hem de ilçelerde ikamet edenler için geçerlidir. Yani Bingöl ve Iğdır illerinin ilçelerinde ikamet edenlerde Akbank için İş Başvurusu yapabilir.Şimdi Banka yeni alacağı takım arkadaşlarında ne gibi şartlar arıyor bir göz atalım.

Akbank Gişe Yetkilisi Olmanın Şartları

Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun olmak
•Bingöl ve Iğdır il veya ilçelerinde ikamet ediyor olmak
1987 ve daha sonrası doğumlu olmuş olmak
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Müşteri ve kalite odaklı çalışabilmek
Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Takım çalışmasına yatkın

Bankamızca 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış ve bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir.

Tecrübesiz olan adaylar başvuru yapabilmektedir.İlanın kapanma tarihi ise 23 Temmuz 2015 olarak verilmiştir. Alt kısımda yer alan kırmızı renkli bağlantıdan sizlerde Akbank Gişe Yetkilisi alımı  için başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank Bingöl-Iğdır İl ve İlçeler İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/akbank/gise-yetkilisi-bingol-ve-igdir-is-ilani-i1344862/

Bir önceki yazımız olan TurklandBank 2015 Personel Eleman Alımı İlanı başlıklı makalemizde 2015 Yılı Tecrübesiz Banka İş İlanları, Turklandbank Banka İş İlanları 2015 ve Turklandbank Genel İş Başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.