İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Aksaray’da Garanti Bankasına Gişe Asistanı Alımı Yapılıyor

Garanti Bankası Aksaray İş Başvurusu

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Köklü bankalarımızdan birisi olan ve Türkiye Genelinde çok sayıda şubesi bulunan Garanti Bankası, Aksaray ilimizde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılmaktadır.Müşterilerle ikili diyalog halinde olacak ve müşterinin nakit işlemlerini yapmayla görevli olacak Gişe Asistanları arasında olmak istiyorsanız başvurunuzu şuan yapabilirsiniz. Eğer Aksaray’da ikamet ediyorsanız bankalarda iş arıyorum diyorsanız Garanti Bankası sizlerin isteğinizi yerine getirebilir ve sizi de ailesinin bir parçası yapabilir. İş Başvurusunda bulunan adayların aranan tüm kriterlerin taşınması durumunda adaylar online olarak yapılacak sınava davet edilecektir.İnternet üzerinden online banka sınavına gireceğiniz Gişe Asistanlığı kadrosu için size bu davetler mail yoluyla ve sms ile bildirilmektedir.

GARANTİ BANKASI AKSARAY İŞ İLANLARI

Garanti Bankasında Gişe Asistanı olarak çalışmak isteyenlerde aranan kriterler alt kısımda tüm detayları ile aktarılmıştır. Bu şartları taşıyorsanız Gişe Asistanlığı kadrosunda başvuruda bulunabilirsiniz. En az önlisans mezunu olanların bu kadroya başvuru yapabileceğini hatırlatalım ve diğer şartları aktaralım.

AKSARAY GİŞE ASİSTANLIĞI ŞARTLARI

En az önlisans, tercihen de lisans mezunu olmak,
27 yaşından büyük olmamak,
Aksaray’da ikamet ediyor olmak,
Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecilli olmak,
Pazarlama ve satışta başarılı olmak,
Pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek olmak.

Belirtilmiş olan şartların tamamını taşıyorsanız sizlerde başvurunuzu yapabilirsiniz. Aksaray’da yaşayan MYO ve Üniversite Mezunlarına iş olanakları sunmaya devam eden Garanti Bankasının bu ilanına başvuru yapmak için alt kısımda kırmızı renk ile belirtilmiş bağlantıdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Aksaray İş Başvurusu İçin:

www.yenibiris.com/garanti-bankasi/gise-asistani-aksaray-is-ilani/625721

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Çok Sayıda Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor başlıklı makalemizde İş Bankası Erkek Güvenlik Alımı Başvurusu, İş Bankası Güvenlik Başvuru Şartları 2015 ve İstanbul İş Bankası Güvenlik Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.