İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Akbaş Holding İş İlanları 2015 Personel Alımı

Akbaş Holding Personel Alımı ve Kariyer Olanakları

Merhaba Sayın İş Arayanlar.Bursa ilimizde kurulmuş ve faaliyet gösteren bir çok farklı alanda insanlar için ürünler üretirken hizmet verirken bir yandan da insanlara iş imkanları sağlayan Akbaş Holding her sene olduğu gibi 2015 yılında da farklı pozisyonlarda eleman alımları yapmaktadır. Farklı bir çok sektörde hizmet veren Akbaş Holding , Tekstil,Savunma Sanayi,Turizm,İnşaat,Enerji,Gıda gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bu kadar alanda hizmet vermesinden dolayı sürekli olarak yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Eğer sizde kariyerinize bu holding’de devam ettirmek istiyorsanız iş başvurusu yapabileceğiniz açık pozisyonlar mevcuttur.

Akbaş Holding İş Olanakları

Akbaş Holding İnsan Kaynakları vermiş olduğu ilanlara göre Bursa ve İstanbul illerimizde alımlar şuan için devam etmektedir. Mart 2015 tarihinde hala açık bulunan bu pozisyonlardan birisinde siz göreve başlayabilirsiniz. En fazla alım Tekstil sektöründe olacaktır. Akbaş Tekstil İş İlanları açısından en fazla alım yapan şirkettir. Peki açık pozisyonlar hangileri bakmak istiyorsanız sizlere bazılarını söylemek istiyoruz.

İşte Akbaş Holding Açık Pozisyonları

1-Ham Kumaş Depo Şefi
2-Muhasebe Uzmanı
3-Dijital Baskı Operatörü
4-Yetiştirilmek Üzere Üretim Elemanı
5-Modelist
6-Özel Güvenlik Elemanı

gibi pozisyonlarda hala başvuruları kabul etmektedir. Böylesine büyük ve çok eski bir holdingde çalışarak CV’niz için iyi bir referans kazanmak ve iyi bir kariyer yapmak istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Meslek Lisesi ya da Üniversite Mezunları için zorunlu olan staj olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Akbaş Holding Staj İçin direkt olarak başvuru yapmanız gerekiyor. Aşağıda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanarak iş ilanlarına göz atabilir aranan kriterler neler öğrenebilirsiniz.

Akbaş Holding İş İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/akbaslar-tekstil-is-ilanlari-c1644-p7065/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. süleyman dedi ki:

    ekskavatör operatörü iş arıyorum 9sen tecbeliyim ehliyet var D+G

  2. Adem Kurt dedi ki:

    Taş Mermer Granit isciligi yapiyorum. tlf 0532 173 5334