İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Altuntaş Havalandırma Eleman Personel Alımı 2015

Altuntaş Havalandırma Aksaray İş İlanları ve Başvuru

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Aksaray ilimizde faaliyet gösteren ve Havalandırma ürünleri fanları yaparak sadece ülkemizde değil yurt dışında da bir çok şirket ile çalışan Altuntaş Group bünyesinde bulunmaktadır. Eğer Aksaray ya da çevre il ve ilçelerde ikamet ediyorsanız sizlerde üretim tesislerinde ve fabrikalarında kendinize bir iş bulabilirsiniz.Farklı modellerde fanların üretimini yaparak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olan şirket ile kariyer hedefliyorsanız bu mümkündür. MYO ve Meslek Lisesi Mezunu olanlar için teknikerlik teknisyenlik kadrolarında alımlar olduğu gibi Genel İş Başvurusu ilanı da şuan CV toplanmasını yapmaktadır.

Altuntaş Kariyer

Firmanın yapmış olduğu açıklamada elbette sadece bu kadrolar değil farklı kadrolarda da alımlar vardır.Oldukça büyük olan üretim tesisleri ile bünyesinde bir çok insan çalışmakta ve bu çalışanlara yenileri eklenmektedir. Alım yapılacak kadrolardan bir kısmı alt kısımda verilmiştir. Anonim Şirketi olarak Aksray Merkezli çalıştığından farklı şirketlerde bulunmaktadır.

Altuntaş Havalandırma Açık Kadrolar

Tekniker
Satış Elemanı
Gece Müdürü
Dış Ticaret Elemanı
Satınalma Sorumlusu
Genel Başvuru

Alım yapılacak kadroların bir kısmı bu şekilde verilmiştir. Gördüğünüz gibi hem mavi yaka hem de beyaz yaka mavi yaka personel alımı vardır. Altuntaş A.Ş’de çalışmak isteyenler alt kısımda verilmiş olan kırmızı renkli bağlantıdan kadrolarda aranan şartlara daha detaylı bakabilir. Aranan kriterleri taşımanız durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınabilmektedir. Aksaray ilimizde yaşayıp iş arayanlar için değerlendirilmesi gereken ilanlardan.

Altuntaş Havalandırma Hayvancılık İş İlanı İçin:

http://www.kariyer.net/altuntas-a-s-is-ilanlari-c3016-p22149/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cengiz dedi ki:

    Mrb.havalandirma isinde çalismak istiyorum yatili olmak sartiyla kalfayim ihtiyac halinde ulasabileceginiz numaram 5373740429. Ad cengiz