İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Asaş Alüminyum Personel Alımı 2015 İş İlanları

Asaş Alüminyum İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Asaş Grup bünyesinde bulunan firma müşterileri için ve ülkemiz için istenilen kadar alüminyum üretimi ve satışı yapmaktadır. Farklı bir çok alanda hizmet veren şirket bünyesinde sizlerde çalışarak kariyer yapabilirsiniz. Sakarya ilimiz başta olmak üzere İstanbul’da da çalışacak personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Alüminyum profil imalatı yaparak bu alanda ihtiyacı olan şirketlere satışını yapan firma iş ilanları ile bir çok insana da iş imkanı sağlamaktadır. Hem mavi yaka hem de beyaz yaka pozisyonlarında çalışbileceğiniz açık pozisyonlar sizlerin başvurularını beklemektedir.Alüminyum profil işinde çalışabilecek farklı alanlarda çalıştırılacak elemanlara ihtiyaç duyan firmanın İnsan Kaynakları tarafından verilen ilanlara bir göz atalım.

Asaş Alüminyum İş İlanlar

Asaş Alüminyum İnsan Kaynakları vermiş oldukları bu ilanlar ile Mart 2015 tarihi baz alınırsa toplamda 28 tane açık pozisyon var. Bu İşçi Alımlar ve Teknisyen Alımları en fazla Sakarya ilimizde olacaktır. Bu nedenle Sakarya’da ikamet edenlerin başvuruları daha çabuk sonuçlanacaktır. Hangi Kadrolara Alım Olacak bu konuda bilgi almak isteyen ve merak edenler için İş Başvurusu yapabileceğiniz pozisyonların bir kısmı aşağıdaki gibidir.

Asaş Alüminyum Açık Pozisyonlar

1-Bakım Operatörü
2-Elektrik Bakım Şefi
3-Depo Sorumlusu
4-Pazarlama Stajyeri
5-Elektrik Elektronik Teknikeri
6-Muhasebe Görevlisi

pozisyonlarında şuan için alımlar devam etmektedir. Aranan Kriterler Neler merak edenlerin hangi ilana başvuru yapacaksa o ilanın kriterlerine bakması gerekmektedir. Bu nedenle aşağıdaki kırmızı bağlantıyı kullanmanız gerekmektedir. Asaş Alüminyum İşçi Alımı 2015 yılında devam ediyor.

Asaş Alüminyum İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sadık Başyigit dedi ki:

    Merhaba Sizinle çalışmak isterim Ben 20 yıldır Mekanik Bakım Onarım Teknisyeniyim Avcılar’da ikamet ediyorum tlf 0536 513 2562 teşekkür ederim