İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

TÜDEMSAŞ Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı Başvurusu 2015

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi İşçi Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. TÜDEMSAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacaktır. Alınacak olan işçiler hükümlülere istihdam alanları sağlamak amacıyla eski hükümlüler arasından olacaktır. İş başvuruları 2 Eylül’de başlıyor 17 Eylül 2015 tarihine kadar da devam ediyor. Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü ve Metal İş Bölümü Mezunları arasından alınacak olan personeller arasında yer almak isteyenler ilana belirtilen başvuru tarihleri arasında başvurusunu yapması gerekmektedir. Eğer hüküm giydiyseniz ve iş bulmakta zorlanıyorsanız Devlet Kurumlarından olan TÜDEMSAŞ’ta çalışabilirsiniz. Sözleşmeli olarak değil sürekli olarak çalışabileceğiniz bu iş için kurumun alacağı personellerde aramış olduğu bazı şartlar da yok değil. Bu şartlar aşağıdaki gibidir. İnceleyiniz.

TÜDEMSAŞ işçi alımı eylül 2015

TÜDEMSAŞ İŞÇİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
2-2014 yılında yapılmış olan KPSS sınavına girmiş olmak( Daha önce kurumda çalışırken hüküm giymiş olanlar hariç tutulacaktır)
3-Alınacak olanlardan 1 kişi Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü Mezunu olması gerekiyor,
4-1 kişi alınacak olan işçinin Endüstri Meslek Liselerinin Metal-İş Bölümü Mezunu olması gerekiyor,
5-Yaş durumu olarak ilan başvuru tarihine kadar 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

6-Ağır Sanayi işi olduğundan alınacak olan personelin çalışmasına engel bir sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir

7-Askerliğini yapmış olması,muaf ya da tecilli olmak,
8-Eski hükümlüye ait durum bilgilendirme formu gerekmektedir.

Yukarıda yer alan şartları taşıyorsanız en geç 17 Eylül 2015 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz. TÜDEMSAŞ İşçi Alımı yaparak Ağır Sanayi’de çalışmak isteyenlere ve belirtilmiş olan bölüm mezunlarına iş olanakları sağlamaktadır. İlan tam metni aşağıda yer almaktadır. Diğer tüm detaylara ilan metninden bakabilirsiniz. Sivas ilimizde bulunan TÜDEMSAŞ Fabrikalarında,üretim tesislerinde görev almak isteyenler metni okuyabilir.

İlan Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Tokat Ataköy Belediyesine Kadrolu İşçi Alımı İlanı Başvurusu başlıklı makalemizde Eylül 2015 Kamuya İşçi Alımı Yapan Belediyeler, Muhasip Alımı Yapan Belediye İlanları ve Tokat Ataköy Belediyesi İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.