İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bandırma Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar

Bandırma Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en kalabalık ilçelerinden birisi olan Balıkesir ile Bursa arasında kaldığından dolayı il olması zor olan Bandırma ilçemizde yaşayan ev hanımları ve üniversite öğrenciler. Sizlerde boş zamanlarınızı değerlendirebilir para kazanabilirsiniz.Bandırmanın nüfusu 200 Binden fazla olduğu için iş olanakları da epey yoğundur. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve öğrenciler size önereceğimiz iş fikirleri sayesinde en azından faturaları yatırabilecek kadar para kazanabileceksiniz.

Bandırma Ev Hanımlarına Ek İş İlanları 2015

Evde Davetiye Katlama İşi: Evet son zamanların en gözde işleri arasında yer alan bu iş özellikle de yaz aylarında yoğun olarak yapılmakta ve insanlar bu işten para kazanmaktadır.Bu işi yapmak için sizin bir davetiye basımı yapan matbaa ile anlaşmanız gerekmektedir. Örnek verecek olursak insanlar evleneceği zaman ya da nişan,kına,sünnet ya da özel bir davet vereceği zaman davetiye bastırmaktadır. Bu davetiyelerin süslenmesi katlanması epey zaman aldığından dolayı Bandırmada yaşayan ev hanımları bu işi siz alarak kendiniz katlayabilirsiniz.  Tabi ki evde yapabileceğiniz işler bunlarla sınırlı değildir.

Makale Editörlüğü Yapabilirsiniz: Eğer klavyeye hakimseniz ve bir konu üzerinden iyi bir şekilde düşüncelerinizi aktarabiliyorsanız makale yazabilir para kazanabilirsiniz. Özellikle de sağlık ve moda alanında bir iç internet sitesi bayanlardan bu tarz makaleler satın almaktadır. Sizlerde hali hazırda oturduğunuz yerde boş duracağınıza makale yazarak örnekleri gönderebilir firmalar ile anlaşabilir makale başına para kazanabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 386 YORUM
 1. Sevinç dedi ki:

  Erdekte oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 2. Özlem samedal dedi ki:

  Bandırmada oturuyorum acil evde paketleme yapabilecegim iş arıyorum

  1. Özlem samedal dedi ki:

   Evde 3 kişiyiz kolaylıkla yapabiliriz

 3. Melike Yılmaz dedi ki:

  Bandırma’da yaşıyorum evde 3 kişiyiz çok hızlı şekilde paketleme vs yapabiliriz işe çok ihtiyacımiz var lütfen yardım edin

 4. Özge dedi ki:

  Bandırmada yaşıyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş olursa sevinirim

 5. Pnr dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ve 4 kişiyiz arkadaşılarimda var yardımcı olursanız sevinirim

 6. Betül Bayraktar dedi ki:

  Makale Editörlüğü ve yazımı için ulaşılabilir.

 7. nurcan dedi ki:

  bandırma da yaşıyorum evde paketleme, davetiye katlama vs gibi işler yapabilirim

 8. Duygu dedi ki:

  Bandirma da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim.

 9. Nilüfer dedi ki:

  Bandirmada ikamet ediyorum

1 36 37 38