İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Davetiye Katlayarak Para Kazanmak 2015

Evde Davetiye Katlayarak Para Kazanın ve İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Hepiniz evde iş arıyorsunuz biliyoruz. Evde yapılacak kolay işler arasında gösterilen davetiye işi ülke genelinde en fazla İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa gibi illerimizde hanımlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Evdeki masrafların yükünü biraz da olsa hafifletmek istiyorsanız ve sizde bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız Evde Ek İş İlanları hakkında sitemizde yer alan konulara göz atabilirsiniz. Sizde kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Bu yazımızda evde davetiye katlayarak nasıl para kazanabilirsiniz bu konuda yardımcı olacağız ve fikir sunacağız.

Evde Davetiye Katlama İşi

Hepimizin bildiği gibi insanlar özel günlerinde bir takım davetiye bastırarak akrabalarına ve tanıdıklarına özel günlerini duyurmaktadır. Bu işler matbaalar tarafından yapılmaktadır. Yalnız son zamanlarda işler değişti. Artık matbaalar kendi iş yüklerini hafifletmek amacıyla bu işi evde ek iş arayan bayanlara vermektedir. Bayanlar ya kendileri tek başına ya da çocukları ve komşuları ile birlikte bu davetiyeleri katlayarak para kazanmaktadır. Eğer sizinde bir ekibiniz varsa ve verilen işi en kısa zamanda yerine getirebileceğinize inanıyorsanız bu işi yapabilir firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evde Ek İş yaparak evinizin bütçesine katkı sağlayacağınız gibi hem de boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirebileceksiniz. Peki bu davetiye katlama işi nasıl oluyor diye soracak olursanız bu konuda biraz ayrıntı verelim.

Örnek olarak bir firma ile anlaştınız. Firma sizin evinize davetiyeleri teslim etmektedir. Sizden bu şekilde yapmanızı isterler. Sizde size gösterildiği gibi yapmanız gerekmektedir. Bazı davetiyelerin üzerine Kurdele ya da boncuk takılmaktadır. Bu işi de sizden yapmanız istenmektedir. Yani kısaca Davetiye Süsleme İşi yaparak para kazanabilirsiniz. Boncuk takarak ya da kurdela  takarak davetiyeleri daha güzel hale getirebilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4880 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  Eve is istiyorum

 2. Rukiye dedi ki:

  Iyi gunler konya Selçuklu otogar civarında oturuyorum. 4 kişilik grubum var davetiye katlama yapmak istiyoruz. Evlilik arifesindeyim paraya ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim.

 3. Recep dedi ki:

  2 kisiyiz
  Istanbul Eyup

 4. seçil kapcak dedi ki:

  istanbul

 5. Birgarip dedi ki:

  Konya meram yeni yoldaym 5 jisilik grubum var davetiye tesbih yapariz

  1. Songül dedi ki:

   Merhaba sizinle nasıl iletişime geçebilirim acaba

 6. Mevlüt dedi ki:

  Eşim evde davetiye katlamak istiyor yardımcı olurmusunuz

 7. Akile kıyak dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabiliyorum tecrübem var

 8. Hatice Yaşın dedi ki:

  Kayseri’de oturuyorum. Üniv. mezunuyum. Evde iş yapmak istiyorum.

1 479 480 481