İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bayanlara Evde Ek İş İmkanı

Bayanlara Evde Ek İş İmkanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Son zamanlarda erkeklerin yanı sıra bayanların da evde yapılabilecek ek işlere yoğun ilgi gösterdiği görülmektedir. Özellikle İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde yaşayan ve ev hanımlığı yapan bayanların evde ek iş talepleri günden güne artmaktadır. İzmir’de davetiye katlama işi veren firmalar ile çalışan ev hanımlarının bu tür işlerden ailelerine katkıda bulunacak düzeyde ek gelir elde ettikleri bilinmektedir.

BAYANLARA-EVDE-EK-IS-IMKANLARI

Bunun yanı sıra İstanbul’da evlere iş veren yerler gibi firmaların sayısının da oldukça daha fazla bilinmektedir. Ek iş yapmak isteyenler arasında fabrika, işletme ve dükkanların yoğun olduğu yerlerde yaşayanların avantajlarının daha fazla olduğunu söylemek mümkündür. Genellikle tekstil atölyelerinin olduğu yerlerde evlere dikiş işi veren yerlerin de sayısı fazladır. Bunun için ise çevrenizde küçük çaplı bir araştırma yapmak yeterli olacaktır.

Nikah şekeri işi ise her zaman bayanlar için en popüler ek iş olmuştur. Genellikle evlenecek olan çiftler nikahlarından sonra tanıdıklarına ve komşularına nikah şekeri dağıtmaktadırlar. Fakat bunu genellikle firmalar ile anlaşıp nikah şekerlerini yaptırarak gerçekleştirmektedirler. Firmalar da çok sayıda nikah şekeri işi aldıkları zaman hem zamandan tasarruf hem de işçilik masrafını azaltmak adına evlere nikah şekeri işi vermektedirler.

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar bu yazımıza kafalarına takılanları, fikirlerini, deneyimlerini yorum olarak yazarak evlere bayanlar için ek iş veren firmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Günümüzde ek iş yaparak geçimini sağlayan birçok insanın olduğu bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 190 YORUM
 1. Büşra dedi ki:

  Merhaba Kocaeli’nde yaşıyorum bu işe ihtiyacım var paketleme süs elimden gelir çocuk gelişimi mezunuyum

 2. Seda nur dedi ki:

  Kayseri de oturuyorum evde yapabileceğim paketleme nikah şekeri davetiye katlama vb. İş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Gamze dedi ki:

  Lütfen çok acil işe ihtiyacım var Tarsus ta oturuyorum

 4. Yasemin dedi ki:

  Kayseri keykubat mah. Oturuyorum her işi yapabilirim. Geri donerseniz sevinirim

 5. yasemin dedi ki:

  Ev hanimiyim evde yapacak is istiyorum herhangi bir is olabilir bu konularda tecrubeliyim Bartin/orta mahallde oturuyorum

 6. nilay dedi ki:

  izmir civarı evde iş yapmak istiyoruz ekibimiz vardır. teşekkürler.

 7. Seher dedi ki:

  Annem ve ben ev hanımıyız işe ihtiyacımız var yardmcı olurmusunuz

1 17 18 19