İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Hatay Evde Ek İş İlanları ve İş İmkanları

Hatay Eve Ek İş Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en güzel illerinden birisi olan Hatay ilimizde yaşıyorsanız ve iş arıyorsanız size güzel haberlerimiz  var. Hem ev hanımları hem öğrenciler hem de emekli insanların yapabileceği ve evde artık boş oturmak yerine para kazanabileceği iş olanakları sayesinde sizlerde aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bu işleri yapabilirsiniz. Peki ev hanımları evde ne iş yapabilir bunu bilmiyorsanız sizlere önerilerimiz olacak. Evde oturmak yerine sizlerde para kazanabilirsiniz. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilir faturaları ödeyebilirsiniz. Şimdi sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz bu konuda bilgi verelim. Hatay merkez ve çevre ilçeler de iş imkanları bir hayli fazladır. Özellikle ilçeler arasında Dörtyol da.

hatay ev hanımlarına ek iş

Avon Temsilcisi Olabilirsiniz: Evet ev hanımları ve üniversite öğrencileri. Çevrenizde bu işi yapan tanıdığınız mutlaka vardır. Eğer sizde iş yapmak istiyor ve para kazanıp kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız Avon Ürünleri Satarak Para Kazanabilirsiniz. Sattığınız ürün başına yüzde alarak kazanacağınız paralar size daha da ilham verecektir. Çünkü ne kadar çok kişiye satarsanız o kadar çok para kazanır pay alırsınız. Bayanların güzellik ve cilt ürünlerine olan ilgisini hepiniz bilirsiniz. Bunu kendi lehinize çevirerek para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Avon Temsilcisi olmak için üst sağ tarafta bulunan arama kutusuna avon yazın ve çıkan ilanı okuyunuz.

Tabiki Hatay ilimizde yapılacak işler bunlarla sınırlı değildir. Hatay ilimizde sizlerde Künefe  yapıp satabilirsiniz. Ev usulü künefe tatlısı yaparak bunları satarak para kazanmanız mümkündür. Meşhur olan bu tatlımız harika tadıyla damakta güzel bir iz bırakmaktadır. Sizlerde bu işi yapabilirsiniz. Lokantalara satabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Evde Ek İş İmkanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 89 YORUM
 1. Cansu dedi ki:

  Merhaba ben hatay/antakyada oturuyorum kına paketleme boncuk paketleme vs. yapmak istiyorum

 2. Aylin dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım Hatay Antakya esenlik mah

 3. ceren dedi ki:

  benimde ise ihtiyacim var hatay reyhanlida oturuyorum paketleme isi yapabilirim bana donmenizi bekliyorum

 4. Nihal dedi ki:

  Benimde acil Ise ihtiyacım var

 5. Sabahat dedi ki:

  ANTAKYA/HATAY narlica mahallesinde oturyorum Ev hanimiyim takke isi boncuk isi tesbih isi paketleme yaparim geri donusunuzu bekliyorum..

 6. Fırat dedi ki:

  Hatay/Antakya
  İş arıyorum

1 7 8 9