İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

BİM Mağaza Personeli Kasiyer Alımı 2017

Merhaba Sayın Okurlarımız. Kısa adıyla BİM olarak bilinen Birleşik Mağazalar A.Ş. insan kaynakları tarafından yayımlanan açık pozisyonlar neticesinde BİM’in çeşitli illerinde bulunan şubeleri için çok sayıda kasiyer, mağaza personeli, eğitim görevlisi, danışma asistanı gibi eleman alımları yapacağı duyuruldu. Mağaza içinde kasiyer, reyon elemanı, ürün danışmanı gibi personel alımlarında genellikle lise mezunu olma şartı aranmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra ise iletişim becerisi yüksek, takım ve ekip çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti olan ve aynı zamanda prezantabl olmak gibi  kriterlerde de pek çok ilanda olduğu gibi adaylarda aranan başlıca kriterler arasında yer alıyor.

BİM HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2016 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde beş yeni bölge merkezinin yanısıra 630 (+12 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2016 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 5.602 (FİLE ile 5.623) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2016 yılında 50 yeni mağaza açarak 329 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2016 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da 75 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 215 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

MAĞAZA PERSONELİ İŞ TANIMI

– Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,

– Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,

– Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,

– Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,

– Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,

– Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,

– Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek.

BİM mağazalarındaki açık pozisyonları görmek ve hızlı bir iş başvurusu yapmak için buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TSE Personel Alımı 2017 Yılında Devam Ediyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. çiçek küley dedi ki:

    ben bim de çalışmak istiyorum
    bana ulaşın yalnız iş başvuru yapacak yeriniz neden yok acaba burdan mı başvuruluyor Emaılımden bana ulaşırsanız sevınırım

  2. Kenan oź dedi ki:

    Bilgisayar programcılığı mezunuyum.İş ariyorum.Her türlü işe elim yatkindir.
    Yıllardır devletimizden iş bekliyoruz.Tercih yapıyoruz sınavlara giriyoruz yook.