İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İzleme Uzmanı Alımı

ÇSGB İzleme Uzmanı Alımı İş Başvurusu 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından istihdam edilecek toplamda 8 adet İzleme Uzmanı Alımı yapılacaktır.İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Programı kapsamında alınacak olan personeller arasında yer almak istiyorsanız başvurunuzu en geç 31 Temmuz 2015 tarihine kadar yapmanız gerekecektir. Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar İdaresi tarafından alınacak olan personeller  Sözleşmeli ve Tam Zamanlı olarak alınacaktır. İş Başvurusu yapacak olan adaylarda aranan ne gibi şartlar var dilerseniz bunları sizlere aktaralım.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı tarafından ortak yürütülen bu istihdam kapsamına alınacak olan personellerde aranan kriterler aşağıdaki gibidir.

ÇSGB İzleme Uzmanı Alımı

Seçme Sınavına Katılacaklarda Aranan Şartlar

a)657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin 4 üncü ve 5 inci fıkrasında belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
b)En az 2 yıl profesyonel bir şekilde iş tecrübesine sahip olmak,
c)Erkekler için askerliğini yapmış ya da muaf olmak.
d)Seyahat odaklı ve yoğun çalışma temposunda görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
e)İzleme görevinin gerektirdiği sık ve yoğun saha ziyaretleri için seyahat engeli bulunmamak,
f)Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinden birini bitirmiş olmak,
g)Office Programlarını ve bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak,
h)Akıcı Türkçe bilgisine sahip olmak

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı internet sayfasından (www.ikg.gov.tr) temin edilecek iş talep formu ve aşağıda sayılan belgeler, şahsen veya posta yoluyla Başkanlığımız adresine en geç 31 Temmuz 2015 tarihi saat 17:00’ye kadar iletilmelidir. Bu tarih ve saatten sonra şahsen ya da posta yolu ile iletilen başvurular kabul edilmeyecektir.

İşin Tanımı: İstihdam edilecek İzleme Uzmanları, Avrupa Birliği Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamında yönetilen İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı kapsamında yürütülecek hibe programları başta olmak üzere tüm sözleşmelere yönelik olarak sürekli ve düzenli izleme ve rehberlik faaliyetlerini yürütecektir.

Adres:

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı
713. Sokak No:4 Yıldızevler Mahallesi, Çankaya, 06550, Ankara

Başvuru yapacak olanlar alt kısımda verilmiş olan bağlantıdan İlanın tam metnine bakabilir ve İzleme Uzmanı Ne İş Yapacak hangi işlerde görevlendirilecek göz atabilir.

İlan Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2015 Temmuz Tüm Memur ve Personel Alımı İlanları başlıklı makalemizde Devlet Kurumları Temmuz 2015 İlanları Başvuru, Hangi Devlet Kurumları Memur Alımı Yapıyor 2015 ve İşçi Alımı Temmuz 2015 Tüm İlanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.