İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Celal Bayar Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Başvurusu 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Manisa ilimizde bulunan Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli olarak görev alacak büro personeli alımı yapmaktadır.3 Temmuz 2015 tarihinde başlayan başvurular 20 Temmuz tarihine kadar devam edecek olup KPSS B Grubu puanıyla alınacak olan personeller arasında yer almak istiyorsanız aranan kriterlerin tamamını taşıyor olmanız gerekmektedir. Eğer Manisa’da ikamet ediyorsanız ve Üniversitede çalışmak istiyorsanız sizlerde başvuru tarihleri arasında sizden başvuruda istenen belgeleri tamamladıktan sonra şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz.Büro Personeli kadrosuna kimler başvuru yapabilecek aranan ne gibi şartlar var dilerseniz ilan metninde yer alan bilgileri sizlere aktaralım.

Celal Bayar Üniversitesi  İş İlanı 2015

Büro Personeli Alımında Aranan Şartlar

♦Üniversitelerin lisans yani 4 yıllık fakültelerinden mezun olmak.
♦“Üniversite Bilgi Sistemi” konusunda geliştirilen programların test edilmesi ve geliştirilecek programların analizi ile personel otomasyonları konusunda en az 8 (sekiz) yıl iş deneyimi olmak ve bunu belgelemek.
♦Güvenli Bilişim Sertifikasına sahip olmak.

Bu yukarıda yer alan şartlar sadece kadroya başvuru yapacak olanlar için geçerlidir. Ayrıca Genel Şartlar da vardır. Bunlar ise;

GENEL ŞARTLAR:

1- Başvuracak adaylarda yukarıda aranan niteliklerde belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır:
a) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak
d) Erkek adayların askerlik ile ilişkisi bulunmamak ya da tecilli olması
e) Görevini sürekli yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak
f) 2014 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş olmak
Herhangi bir kurumdan emeklilik aylığı almıyor olmak

İSTENİLEN BELGELER:

1- Fotoğraflı Başvuru Formu(Üniversite İnternet Sitesinden Temin Edilecek)
2- Diplomanın Belgesi (aslı veya onaylı sureti)
3- KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı.
4- Nüfus cüzdanı fotokopisi.
5- Deneyim belgesi (Aranan niteliklerde deneyim şartı aranan pozisyona başvuracakların en az istenilen süre kadar, istenilen alanda çalıştığını gösterir çalıştıkları ya da daha önce çalışmış oldukları kurumdan alınacak imzalı-onaylı resmi belgenin aslı.)
6- Aranan niteliklerde istenen diğer belgeler.(aslı yada onaylı sureti)

Yukarıda yer alan tüm şartları taşıyorsanız ve İş Başvurusu yapıp Üniversitenin personeli olarak çalışmak istiyorsanız alt kısımda yer alan kırmızı renkli bağlantıdan ilanın tam metnini okuyabilirsiniz.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Temmuz Tüm Memur ve Personel Alımı İlanları başlıklı makalemizde Devlet Kurumları Temmuz 2015 İlanları Başvuru, Hangi Devlet Kurumları Memur Alımı Yapıyor 2015 ve İşçi Alımı Temmuz 2015 Tüm İlanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.