İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 4/B Merkezi Yerleştirme İle Personel Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin bakanlıklarından biri olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan açıklama doğrultusunda 4/B merkezi yerleştirme ile mühendis ve mimar pozisyonları için 50 adet sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlar için tercih işlemlerinin ise 5 Eylül 2016 ile 8 Eylül 2016 tarihleri aralığında ÖSYM aracılığıyla internet üzerinden yapılacağı belirtilmiştir.

CEVRE-VE-SEHIRCILIK-BAKANLIGI-SOZLESMELI-PERSONEL-ALIMI-2016

İnternetten tercih gönderme işlemleri 8 Eylül 2016 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu süre uzatılmayacaktır ve tercih süresi bitene kadar, sisteme işlenen tercihlerde değişiklik yapılabilecektir. Tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu işlemi https://ais.osym.gov.tr adresinden elektronik ortamda yapacaklardır.

Yaptıkları tercihlerde değişiklik, tercihlerin kısmen ya da tamamen iptali veya mezuniyet tarihinde değişiklik taleplerini içeren dilekçeler ÖSYM’de kesinlikle işleme alınmayacaktır. Tercih süresi tamamlandıktan sonra tercihlerde değişiklik yapılamayacaktır.

Adayların, Kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için, 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 2016-KPSS Lisans’a girmiş ve KPSSP3 puanının hesaplanmış olması gerekmektedir. Tercihlerin geçerli olabilmesi için tercihlerin ÖSYM’ye internetle gönderildiği son gün itibariyle ilgili lisans programından mezun olunması zorunludur. Tercihlerin internetle ÖSYM’ye gönderilmesinin son günü itibariyle mezun durumda bulunmayan adayların, yerleştirilmeleri yapılmış olsa bile, göreve başlama işlemleri yapılmayacaktır.

Tüm bunlar ile birlikte KPSS 2016/5 tercih kılavuzu ise kısa adıyla ÖSYM olarak bilinen Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin resmi internet web sayfası adresi olan www.osym.gov.tr sitesinde yayınlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Apartman Görevlisi Arayan Apartmanlar ve Kapıcılık İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.