İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

CHP 1 Kasım Erken Seçimler İçin Miting Yapmama Kararı Aldı

CHP Tüm Mitinglerini İptal Etti.!

Merhaba Sayın Okurlarımız. Cumhuriyet Halk Partisi 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Erken Seçimler için yapılması planlanmış olan mitingleri yapmaktan vazgeçtiğini ve yapmama kararı aldığını açıkladı.Ankara’da 10 Ekim Cumartesi günü yaşanan 97 vatandaşımızın hayatını kaybettiği bombalı saldırı sonrasında mitinglere ara verdiğini ve 1 Kasım’a kadar yapmama kararı aldıklarını belirtti. Açıklamalar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na en yakın isimlerden birisi olan CHP Genel Başkan Danışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak’dan geldi. Yapılan açıklamada  Konseptilerini değiştirdiklerini ve bundan sonra büyük mitingler yapmama kararı aldıklarını belirtti. Bunların yerine isee halka gidip ziyaret edeceğiz, dertlerini dinleyeceklerini belirtti.

CHP MİTİNG YAPMAYACAK

CHP 1 Kasım’a kadar Miting yapmama kararı aldıktan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

CHP TÜM SEÇİM MİTİNGLERİNİ İPTAL ETTİ

Hürriyet Gazetesine konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Danışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak yapmış olduğu açıklamalarda  bu şekilde bir karar almalarında ülkede yaşanan acılı günlerin etken olduğunu belirtti.Böylesine acılı günlerde halka gidip ne anlatılabileceği konusunda soru işaretleri olduğunu söyledi. Böyle bir karar almada bir diğer neden ise güvenlik sorunu olarak gösterildi. Ülkede yaşanan güvenlik problemlerine dikkat çeken Toprak;Hükümet, toplumun güvenliğini sağlayamıyor. Moral yok. Türkiye kötü yönetilen bir ülke, hatta yönetilemeyen bir ülke oldu şeklinde konuştu.

CHP MİTİNG YAPMAYACAK ? PEKİ NE YAPACAK ?

Erdoğan Toprak yaptığı açıklamalarda illerde bulunan vatandaşları ziyaret edeceklerini,sorunlarını dinleyeceklerini ve esnaf,kahvehane ziyaretleri ile insanların sorunlarına kulak vereceklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan İçişleri Bakanlığı Ankara İstihbarat Müdürleri Görevden Alındı başlıklı makalemizde Ankara Emniyetinde Görevden Almalar, Ankara Görevden Almalar ve Ankara İl Emniyet Müdürü Değişti hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.