İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Edirne Meriç Evde Ek İş İlanları

Meriç İş İlanları ve Evlere Ek İş Veren Firmalar

Edirne’nin Meriç nehrinin kenarında kurulan güzel ilçesinde yaşayan Meriç halkı için ev bütçesine destek vermek amacıyla ek iş arayanlar mutlaka olacaktır. Bu işler ülkemizin birçok yerinde olduğu gibi bu güzel ilçemizde de bulunuyor. Bu yazımızda sizlere Meriç’te yapabileceğiniz ek iş ilanlarının neler olduğunu ve bu işlere ulaşabilmek için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Bu iş şekli fason olarak isimlendirilmektedir ve ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle üretici şirketler bu konuya çok ilgi göstermektedir. Çünkü parça birleştirme ve paketleme işlemleri için işçi çalıştırmak onlara ekstra bir maliyet bindirmektedir. Bu işleri parça başı olarak evlere göndermek hem onları ekstra bir maliyette kurtarıyor hem de işi alanlara ek kaynak sağlamış oluyor. Ülkemizin birçok noktasında olduğu gibi Meriç gibi güzel bir ilçe içerisinde de ek iş imkanları bulunuyor.

Bu ek iş ilanlarından birisi mandal paketleme işidir. Gerekli şirket ile anlaşma yapıldıktan sonra çuvallarca mandal size veriliyor. Sizden kaçar adetlik paketlemeniz gerektiğini ve paketleme esnasında size gerekli olacak malzemeleri de veriyorlar. Ardından geriye kalan düzenli ve planlı bir şekilde paketleme işini yapmanız gerekiyor. Bu iş sayesinde aylık 1000 TL kazanma şansınız bulunuyor.

Edirne’nin Meriç İlçesinde ek iş yapabileceğiniz çok sayıda iş bulunuyor. Mandal paketleme, kına paketleme, kalem montajı gibi işleri yapabileceğinizi düşünüyorsanız yapmanız gereken yorum kısmına bilgilerinizi yazarak işi istediğinizi belirtmeniz olacaktır. Çok kısa süre içerisinde işçiye ihtiyaç olan firmalar sizlerle irtibata geçeceklerdir. Anlaşma detayları şirket ile sizin aranızda özel olarak kalacaktır. Bu sayede ev bütçenize ek gelir kaynağı bulacaksınız, Öğrenciyseniz kendi harçlığınızı çıkaracaksınız. Ek gelir elde etmek özellikle günümüzde her ailenin ihtiyaç duyduğu bir kaynak olarak dikkat çekiyor.

Edirne Meriç Evlere İş Veren Firmalar İletişim

Edirne’nin küçük yerleşim yerlerinden biri olan Meriç ilçesinde ikamet ediyor ve ek iş yapmak istiyorsanız her şeyden önce çevrenizde araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Komşularınız ya da akrabalarınız ek iş ile uğraşıyorsa onlardan ek iş aldıkları yerler hakkında bilgi almanız mümkündür. Bunun yanı sıra bu yazımıza yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Zahide dedi ki:

  Evde yapa bilecigim ise ihtiyacim var yardimci olusaniz sevinirim edine merkezde oturuyorum

 2. Sibel dedi ki:

  Bende eve is istiyorum elim hızlı cevremde genistir Edirne de oturuyorum

 3. Ecem dedi ki:

  Bende eve is istiyorum yardimci olurmusunuz

 4. Gülşen çakır dedi ki:

  Evde acil işe ihtiyacım var.Edirne uzunkopru de ikamet etmekteyim

 5. Sibel celik dedi ki:

  Evde acil işe ihtiyacım var bende evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olunuz ankara keçiören de oturuyorum

 6. Zekiye kaya dedi ki:

  Ben Şanlıurfadan evde iş arıyorum bana ulaşırsanịz sevinirim

 7. Zeynep dedi ki:

  Bende eve iş istiyorum iki kişiyiz