İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Sinop Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar

Sinop Ev Hanımlarına Ek İş Fikirleri 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Karadeniz bölgemizde bulunan Sinop ilimizde yaşıyorsanız ve ailenizin ekonomik olarak kalkınmasına destek vermek istiyorsanız ülkemiz şartlarında bir asgari ücret ile evin geçinmesinin çok zor olduğunun farkındaysanız eşinize destek vermek için Ek İş yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle de üniversite öğrencileri ya da açık öğretim öğrencileri ve ev hanımları ailelerine destek olmak amacıyla kendi el becerilerini kullanarak para kazanmanın peşindedir. Artık evde boş boş durmak yerine bir işin ucundan tutup kendinize Ek Gelir Elde Etmek istiyorsanız yapabileceğiniz işleri öncelikle kafanızda canlandırmanız gerekmektedir. Şimdi dilerseniz sizlere şuan ev hanımlarının en fazla yaptığı işlerden hazırlamış olduğumuz listeye göz atabilirsiniz.

Sinop Ev Hanımlarına Ek İş

Örgü İşi Yapabilirsiniz : Karadenizli ev hanımları el becerisi yönünden oldukça maharetlidir. Bundan dolayı sizlerde bu el becerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere artık insanlar online alışveriş sitelerinden son zamanlarda sık sık alışveriş yapmaktadır. Yapmış olduğunuz Şal,Lif,Dantel ve Bebek Yelekleri,Çocuk Hırkaları gibi el emeği isteyen ürünleri satarak para kazanmaktadır. Bu işi yapmak için firmalardan haber beklemek yerine kendinizin yapmış olduğu ürünlerinizi sanal mağaza açabilir ve internet üzerinden resimlerini çekerek satışa koyabilirsiniz. Bu sayede kargo ile Türkiye’nin her bölgesine satış yapabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak Kapıda Ödeme işlemi ile paranızı kolayca alabilirsiniz.

Bebek Şekeri İşi Yapmak: Dünyanın en tatlı canlılarından birisidir bebekler. Ailelerde bebekleri doğduğu zaman bebek şekeri yaptırmakta ve bunları tanıdıklarına dağıttırmaktadır. Bu işi siz kendiniz yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Sinop’ta Evde Para Kazanmak gerçekten mantıklı düşünenler için oldukça basit. Malzemelerini kendiniz alabilir stok yapabilir hem kız hem erkek bebeklere göre isimsiz bebek şekeri yapabilirsiniz. Satın alacaklara daha sonra isimlerini ekleyip satabilirsiniz. 100 Bebek Şekeri için 200 TL gibi bir para kazanabilirsiniz.

Bezden Bebek Yapıp Satabilirsiniz: Daha önce bir bayanın bu işi yaparak şimdi bir Türkiye’nin her tarafına hatta ünlü insanların çocukları için bile bezden bebek yaparak sattığını sizlerle paylaşmıştık. Kanserojen olmayan maddelerden yapacağınız bu oyuncakları çok kolay bir şekilde satabilirsiniz. Son zamanların en gözde karakterleri arasında yer alan çizgi film kahramanlarından yapabileceğiniz oyuncakları satarak para kazanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. fatmagül dedi ki:

  ek gelir olarak evime iş almak istiyorum.

 2. Nurcan güneş dedi ki:

  Sinop merkezde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum.

 3. Cansu dedi ki:

  Paketleme ve kina süsleme yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 4. Burcu dedi ki:

  Sinop Gerzede oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 5. Ayşen dedi ki:

  Merhabalar Sinopta yaşıyorum. Daha önceden paketleme işleri yaptım. Bütün gün evdeyim. Evde iş imkanı istiyorum.