İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanlığı (EPDK) Memur Alımı

EPDK Memur Alımı İlanı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanlığı’nın vermiş olduğu ilan doğrultusunda kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere beş adet Çözümleyici, bir adet Mütercim – Tercüman, on üç adet Yönetim Görevlisi ve altı adet İletişim Görevlisi olmak üzere toplam EPDK bünyesine 25 memur alımı yapılacaktır. Kadro için adaylar giriş sınavına tabi tutulacaktır. Boş kadroların 5 katı kadar aday sınava çağrılacaktır. İlanda belirtilen KPSS puan türünden en yüksek olandan başlamak üzere adaylar sırasıyla tespit edilip puan sıralamasına göre belirtilen sayıda aday giriş sınavına katılmaya hak kazanacaktır. Ayrıca çağrılan en son aday ile aynı puanı alan diğer adaylar da sınav için çağrılacaktır.

EPDK-25-MEMUR-ALIMI

BAŞVURU ŞARTLARI

1-) Başvuru yapacak adayların Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilmiş olan genel şartları son başvuru tarihi 25 Kasım 2015 tarihi itibari ile taşıyor olmak,

2-) Merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro ya da pozisyona yerleştirilmiş olan adaylar başvuru yapamaz.

3-) İlanın tam metninde bulunan başvurulacak pozisyona ait şartları taşımak.

Giriş sınavı başvuruları 12 Kasım 2015 tarihinde başlayacak olup 25 Kasım 2015 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Ayrıca başvurular EPDK tarafından temin edilen ya da www.epdk.gov.tr adresinden temin edilen başvuru formunun doldurularak istenilen belgeler ile birlikte EPDK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na elden ya da posta yolu ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak olan başvurularda, gönderilen belgelerin son başvuru tarihine kadar ulaşmaları gerekmektedir. Aksi taktirde son başvuru tarihini geçtikten sonra postayla gelen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

SINAVA GİRECEK OLAN ADAYLARDAN İSTENECEK OLAN BELGELER

a) Diploma ya da geçici mezuniyet belgesinin okul ya da noter tarafından onaylanmış örneği,

b) Üç adet vesikalık fotoğraf,

c) B grubu kadrolar için 2014 KPSS sonuç belgesi,

ç) T.C. kimlik numarası beyanı gibi belgelerdir.

Tüm bunların yanı sıra giriş sınavı, 14 Aralık 2015 – 18 Aralık 2015 tarihleri arasında kurum adresinde bulunan hizmet binasında yapılacaktır. Daha detaylı bilgiyi ilanın tam metnini okuyarak edinebilirsiniz.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Kasım 2015 Devlete Memur Personel Alımı Güncel İş İlanları başlıklı makalemizde Hangi Kurumlar Kasım'da Memur Alıyor, Kamuya Kasım'da Hangi Memurlar Alınıyor ve Kasım 2015 Memur Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.