İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Acıbadem Hastanesi İşçi Personel Alımı 2017

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye’nin en büyük ve başarılı sağlık gruplarından biri olan ve aynı zamanda tıp alanında başarılarıyla tanınan Acıbadem Hastaneleri şoför, depo görevlisi, hemşire, doktor, çağrı merkezi yetkilisi, elektrik teknisyeni, odyometrist, ofis asistanı, garson, kat ve temizlik hizmetleri şefi, gıda teknikeri, eczacı, işletme uzmanı gibi daha bir çok açık pozisyonları için personel ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir.

Çalışanlarımızın aylık ücreti “brüt ücret” üzerinden hesaplanmakta, maaş bordroları çalışanlar ile paylaşılmakta, maaşlar her ayın belirli günü çalışanlarımızı banka hesaplarına yatmaktadır. Departman ve pozisyonlarımıza göre ücret araştırması yapılmakta ve bu çerçevede ücret skalası uygulanmaktadır. Çalışma lokasyonlarımıza ulaşım personel servisleri ile sağlanmaktadır.

Bulundukları il dışında ikamet eden sağlık çalışanlarımız için ücret kesintisi olmaksızın lojman imkanı bulunmakta olup, bu imkan lokasyona göre değişkenlik gösterebilir. Hastanede bulunan yemekhanelerimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, çay molaları ve akşam yemeği imkanı bulunmaktadır.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası sağlanmaktadır. Çalışanlarımızın yakınları Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerine geldiklerinde personel yakını indiriminden faydalanabilmektedirler.

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinin bulunduğu illerdeki eğitim, alışveriş, konaklama ya da yiyecek & içecek kuruluşları ile yapılan anlaşmalar ile çalışanlara yönelik indirimler uygulanmaktadır. Şirket içi ilanlar ile uygun koşullu kira paylaşımı, ihtiyaç duyduğumuz eşyaları bulabilme gibi birçok imkan yanında, sosyal paylaşımlar yapabildiğimiz şirket içi geniş bir web portalından yararlanabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Güvenlik Görevlisi Alımı

-En az lise mezunu,
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
-Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip,
-Güvenlik sertifika süresi en az 1 yıl daha devam ediyor olması tercih sebebidir,
-Askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

-Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak,
-Hastaneye gelenleri karşılmak, kendisine iletilen soruları cevaplandırarak gerekli yönlendirmeyi yapmak,
-Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

ACIBADEM HASTANESİ İŞ İLANLARI 2017

http://www.kariyer.net/acibadem-saglik-grubu-is-ilanlari-c3713-p28596/

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Bayiliği Nasıl Alınır? Filli Boya Bayilik Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.