İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Karanfil Paketleme İşi İle Para Kazanmak

Bir çok insanın kendilerine ek gelir kapısı aradığı görülüyor. Bunun temel sebebi ise son zamanlarda ülkemizdeki ekonomik durgunluk, işsizlik, ev hanımlarının çocuk bakmak ya da farklı durumlardan dolayı çalışamaması, bireylerin kredi borcunu ödeyemediği için ek gelir kaynağı gibi sebeplerden ileri gelmektedir. Bu yazımızın devamında ek iş ilanları arasında yeni trendlerden biri olan karanfil paketleme işinden bahsedeceğiz.

Bu vesileyle evlere paketleme işi veren yerlerin sayısının son dönemlerde yaygınlaştığını da belirtebiliriz. Paketleme işinin zorluğuna göre adet başına ya da toplu adet sayısına göre iş veren yerler ile anlaşmanıza göre iş öncesinde ya da sonrasında ödeme alabilirsiniz. Genellikle firmalar sürekli çalıştığı yani güvenini kazanan kişilere peşin ödeme de yapabilmektedir.

Güzel kokusuyla bilinen karanfil, insanın ağzında ferahlatıcı bir tat bırakmaktadır. Özellikle restoranlarda ya da cafe tarzı işletmelerde yemeklerin ardından müşterilere karanfil sunulmaktadır. Bazı işletmeler ise karanfili küçük paketler halinde müşterilerine hesap ile birlikte ikram etmektedir. Dolayısıyla bu tarz yerler tarafından evlere karanfil işi verilmektedir.

Şimdi ise evde karanfil paketleme işinin detaylarından bahsedelim. Karanfiller büyük kutuların içinde ya da torba, çuval gibi nesnelerin içinde sizlere verilmektedir. Aynı şekilde içine karanfil koyacağınız küçük paketler de firmalar tarafından size temin edilecektir.

Sizler de karanfilleri küçük paketlere doldurarak istenilen adette iş verene teslim ederek ek işi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle evde karanfil paketleyerek ayda ortalama 500 TL ile 750 TL aralığında bir ek gelir elde etmeniz mümkün. Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 150 YORUM
 1. Hatice Gires dedi ki:

  Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Ümmü dedi ki:

  Her türlü paketleme ışını yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 3. Betül BABAOĞLU dedi ki:

  Merhaba, ben Betül.
  Şehir: İstanbul
  Yaş: 24
  Günde 300 civarı paketleme yapabilirim.
  4 kişilik ekibim var.

 4. duygu ünal dedi ki:

  Antalya merkez de oturmaktayım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Kolay gelsin.

 5. Sevgi dedi ki:

  Istanbul kartalda oturmaktayim.paketleme işi istiyorum. geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 6. Ebru dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da oturuyorum evde 3 kişiyiz bu işi yapmak istiyorum

 7. haysel dedi ki:

  istanbul esenyurtta oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 8. Kerem dedi ki:

  evde 4 kişiyiz bu paketleme işinde tecrübeliyiz yardımcı olursanız sevinirim

 9. pervin sen dedi ki:

  lütfen lütfen dönüş yapın artık çok ihtiyacım var

1 13 14 15