İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Çankırı Ev Hanımlarına Ek İş Veren Firmalar

Çankırı Evde Ek İş İlanları ve Evde İş Yapma Fikirleri

Merhaba Sayın İş Arayanlar.  Son zamanlarda daha fazla gündeme gelen geçim sıkıntısı gibi bir problemi sizlerde yaşıyorsanız ve ailenize bir nebze olsa katkıda bulunmak istiyorsanız el becerinizi kullanarak hatta kimi zaman biraz sermaye koyarak ve biraz risk alarak sizlerde aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Sadece bayanlar için değil erkekler içinde bu durum  söz konusu. Eğer hafta içi çalışıyorsunuz fakat hala yetiştiremiyorsanız hafta sonu da ek gelir kazanmak amaçlı bir iş yapmak istiyorsanız sizlere güzel haberlerimiz var. Ankara ilimize çok yakın olması sebebiyle iş olanaklarının bir hayli yoğun olan illerimizden birisi olan Çankırı da Evde Para Kazanmak mümkündür. Şimdi dilerseniz sizlere nasıl para kazanabilirsiniz en popülerler arasından seçtiklerimizi sunalım.

Çankırı Evde Ek İş

Çankırı Hafta Sonu Ek İş Yapmak: Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hafta sonu boş vaktinizi boş geçirmek yerine para kazanarak geçirebilirsiniz. “Peki ama nasıl evde para kazanabilirim ki ?” diye sorabilirsiniz. Daha önce bayanların eşleriyle ya da çocukları ile yaptıkları işleri sizlerde yapabilirsiniz.
Anahtarlık Süsleme İşi Yapın:  Hediyelik eşya satan mağazalar ile anlaşabilir ya da internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Yapacağınız bu anahtarlıklar kişiye özel olabilir ya da çok daha özel bir tasarım yapabilirsiniz. (Şehir ya da İsim Yazabilirsiniz.) Bu sayede satışları da kolay olabilmektedir. Yaptığım ürünleri internetten nasıl satabilirim diyenler için ise online alışveriş sitelerinde açabileceğiniz bir üyelik ile sanal mağaza oluşturabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi Türkiye’nin dört bir yanına toptan ya da tek tek gönderebilirsiniz.

Yaz Aylarında Hafta Sonu Davetiye Katlama İşi: Özellikle de yaz aylarında bu iş yoğun olarak insanlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü hem yoğun olarak iş verilmekte hem de ek getirisi fazla olan bir iş diyebiliriz. Yapılması eğlenceli olan Davetiye Katlama ve Süsleme İşi hem çocuklarınızın el becerisini güçlendirmeye de faydası olacaktır. Düğün salonları ya da matbaalar ile anlaşarak bu işi sizin yapabileceğinizi teklif edin.

Evde Nikah Şekeri İşi: İnsanlar evlendikleri zaman özellikle de dolap süsü olarak nikah şekeri dağıtmaktadır. Eşe dosta dağıtılan bu ürünlerin anısı gerçekten büyüktür ve kaliteli olanlar yıllar boyunca o eski günleri hatırlamanıza yardımcı olur. Sizlerde  Nikah Şekeri Süsleme işine girebilirsiniz. Daha öncesinden yaptığınız nikah şekerlerini evlenen çiftlere satabilirsiniz. Bu sayede aileniz için Ek Gelir kazanabilirsiniz.Bu saydığımız işler sadece Çankırı İlimize özel değildir elbette. Ankara’ya da sipariş gönderebilir alabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 174 YORUM
  1. Songül Akman kman dedi ki:

    Çankırı merkezde oturuyorum çocuklarım oldugu için evime katkı saglamak için işe ihtiyacım var

1 16 17 18