İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2016 İş Başvurusu

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye’de çok sayıda kullanıcıya sahip olan özel bankalardan birisi olan ING Bank, her yıl olduğu gibi 2016 yılında da banka şubelerinde istihdam edilmek üzere gişe yetkilisi ve yetkili yardımcısı gibi personel alımları yapmaya devam etmektedir. Gişe yetkilisi olarak iş başvurusunda bulunacak olan adayların öncelikli olarak banka tarafından belirlenen başvuru koşullarını detaylı bir şekilde okuması gerekmektedir. Çünkü bazen genel koşulları karşılamak yeterli olmayabiliyor. Alım yapılacak şubenin bulunduğu il ve adaylardan istenen tecrübe şartı gibi kriterler de başvuru neticesi açısından önemli bir rol oynamaktadır.

ING-BANK-GISE-YETKILISI-ALIMI-2016

ING BANK GİŞE YETİLİ YARDIMCISI ALIMI

– 1989 ve üzeri doğumlu,

– En az lisans mezunu,

– Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun,

– Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

– İkna kabiliyeti yüksek,

– Satışa yatkın,

– Bankamıza yeni müşteri kazandırabilecek,

– Takım çalışmasına yatkın ekip arkadaşları aranmaktadır.

İŞ TANIMI

– Müşterilere gerekli özeni göstererek taleplerini zamanında tam ve doğru olarak yerine getirilmesi,
– TL/YP tahsilat ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
– Hesaptan para çekilmesi işlemleri,
– Çek, Senet işlemleri,
– EFT/Havale işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

ING Bank özellikle şu sıralar İzmir, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Muğla gibi illerinde bulunan şubelerinde çeşitli boş pozisyonlar için yeni personeller aramaktadır. Ayrıca ING Bank Genel İş Başvurusu yaparak CV’nizin banka tarafından değerlendirilmeye alınmasını da sağlayabilirsiniz. Böylelikle size uygun bir departmanda boşluk olması üzerine banka sizler ile iletişime geçebilmektedir.

ING BANK İŞ İLANLARI 2016

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

Bir önceki yazımız olan Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Akbank 2016 Yılı Genel İş Başvurusu, Akbank Geleceğin Liderleri İş Başvurusu ve Akbank Gişe Yetkilisi Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NİDA dedi ki:

    BŞAVURU NASIL YAPICAM gişe için