İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Personel Alımı 2017

Şekerbank Müfettiş Yardımcılığı 2017

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin köklü bankaları arasında yer almakta olan Şekerbank tarafından yapılan açıklama doğrultusunda da her yıl olduğu gibi 2017 yılında da müfettiş yardımcılığı olmak üzere çeşitli pozisyonlarda istihdam edilecek personel alımlarının gerçekleşeceği belirtilmiştir.

Sürekli sorgularım, araştırmayı ve okumayı severim, detaylar ile uğraşmaktan sıkılmam diyor ve İngilizcenin iyi derecede olduğunu düşünüyorsan Müfettiş Yardımcılığı süreçlerine başvurmayı deneyebilirsin. Şube / Bölge / GM Birimleri’nin işlemlerinin banka ilke ve mevzuatlarında uygunluğunu  teftiş, soruşturma ve inceleme yoluyla denetleyerek operasyonel riskleri minimum seviyeye indirmeye çalışır.

Banka politikalarına uygun olarak ; mevduat hesap açılışları, kapanış işlemleri, tahsilat ve ödeme gibi tüm Türk Lirası/Yabancı para hareketlerini; düzenli, dikkatli , takipçi bir şekilde yerine getirir. Operasyonel işlemlerimin yanında müşteriler ile direkt iletişimde bulunarak, onların ihtiyaçları doğrultusunda satış ekiplerine destek olur.

Gişe Yetkili Yardımcısı pozisyonlarına en az lisans mezunu adaylarımızın işe alımını gerçekleştiriyoruz, gösterdikleri başarılı performans sayesinde, satış pozisyonlarına uygun bulunan gişe çalışanlarımıza Kariyer Yolculuğu ile şube satış pozisyonlarında görevine devam etme imkanı tanıyoruz.

ŞEKERBANK MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI

• T.C. vatandaşı olmak,

• Türkiye’deki üniversitelerin 4 yıllık Lisans eğitimi veren Fakültelerinin; Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

• 01.07.2017 tarihi itibariyle Bayan adaylar için 26, Erkek adaylar için 28 yaşını doldurmamış olmak,

• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıllık tecilli olmak,

• Herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak,

• Sağlık durumu yurdun her yerinde görev yapmaya ve yolculuğa elverişli olmak,

• Son iki yıl içerisinde İngilizce seviye tespit; TOEFL sınavından en az 70 puan, TOEIC sınavından en az 700 puan veya YDS sınavından en az 75 puan almış olduğunu belgeleyebilmek veya Şekerbank’ın uygulayacağı İngilizce yabancı dil sınavında başarılı olmak,

• Daha önce Şekerbank Müfettiş Yardımcısı mülakatları aşamasında elenmemiş olmak.

Bankanın tüm birim, şube ve konsolidasyona tabi ortaklıkları nezdinde teftiş, inceleme ve soruşturma faaliyetlerini yürütmek. Genel Yetenek Sınavında başarılı olan adaylar, Bireysel Sunum,  Birebir Mülakat, Kompozisyon Değerlendirme ve İngilizce seviye tespit belgesi olmayan adaylar için uygulanacak İngilizce sınavı süreçlerine dahil olacaklardır.

ŞEKERBANK İŞ İLANLARI 2017

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Bir önceki yazımız olan Polisan Holding Personel Alımı İş İlanları başlıklı makalemizde Polisan Eleman Alımı 2017, Polisan Holding İnsan Kaynakları ve Polisan İç Cephe Renk Kartelası 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.