İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İş İlanları

Süleyman Demirel Havaalanı İş Başvurusu

Gül suyu denildiği zaman ilk akla gelen ilimiz olan Isparta’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı iş başvurusu hakkında bahsetmeden önce havalimanının kuruluş tarihi ve aktifliğinden söz etmek daha doğru olacaktır. Yıl olarak 1997 senesinde hizmete giren Süleyman Demirel havaalanı hem iç hem de dış hava trafiğine açıktır. Dış hatlar terminalinin de olması ile birlikte Isparta halkına çeşitli iş imkanları sunmaktadır.

Süleyman Demirel Havaalanı Özel Güvenlik Alımı

Havaalanlarında özel güvenlik olabilmek için kesinlikle bazı kriterleri karşılamanız gerekiyor. Bunların başında ise sağlık, fizik yani boy kilo özellikleri ve eğitim yer alıyor. Çünkü dünya genelinde havaalanları güvenlik açısından en kritik yerlerden biri olmasından dolayı özel güvenlik alımı yaparken de çok ince eleyip sık dokumaktadırlar.

Havalimanlarına özel güvenlik alımları genellikle taşeron firmalar aracılığıyla gerçekleşmektedir. Bu durum Süleyman Demirel Havalimanı için de aynıdır. Taşeron firmalar ihaleye katılarak kazanan taşeron firma tarafından Isparta Süleyman Demirel Havalimanında görevlendirilmek üzere güvenlik alımı olmaktadır.

Süleyman Demirel Havalimanı Personel Alımı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 2018 – 2019 yılları arası personel alımı için gerek resmi sitelerin duyurularını gerek ise sitemizdeki İŞ İLANLARI kategorisini takip ederek daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca evde ek iş ilanları ile meşgul olmak istiyor iseniz FACEBOOK grubumuza dahil olarak güncel gelişmeleri takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.