İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Ümraniye Evde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

İstanbul Ümraniye Ev Hanımlarına Ek İş Fırsatları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar.İstanbul ilimize bağlı ve İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Ümraniye’de yaşıyorsanız iş olanakları bir hayli fazladır. Yeter ki siz çalışmak isteyin. Eğer aile bütçenize katkıda bulunmak için iş yapmak istiyorsanız sizler için sunacağımız ek iş imkanları sayesinde evinizin ekonomik durumuna yardımcı olabilirsiniz. Aslında evde bir iş yapabilmeniz için kendi el beceriniz sizleri yönlendiriyor diyebiliriz. Açık konuşmak gerekirse bir insan yemeği çok güzel yapabilir ama örgü işinden hiç anlamayabilir. Bu gayet normaldir. Sizlerde yapabileceğiniz işi almalısınız. Aksi takdirde sizinle tekrar çalışmak istemezler. Şimdi sizlere ek iş fikirleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İstanbul Ümraniye Evde Ek İş 2015

Evde Reçel İşi Yapmak: Eğer çevreniz tarafından tanınıyorsanız ve insanlar sizin temizliğinize ve titizliğinize güveniyorsa zamanı olmayan insanlar ya da yapmayı bilmeyen insanlar sizlerden reçel satın alabilir. Bu şekilde sizlerde para kazanabilirsiniz. Yaz aylarında yaz meyvelerinden kış aylarında da kış meyvelerinden reçel yaparak bu şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Aynı şey mantı ve içli köfte içinde geçerli. Yapılması çok zor ve marifet isteyen bu yemekleri yaparak marketlere satabilirsiniz. Bizzat şahit olduğumuz ve çevremizde bu işi yapan bir çok ev hanımının olduğunu belirtmek istiyoruz.

Evde Anahtarlık Süsleme İşi: Evet ev hanımları bu iş için biraz daha el becerisi lazım. Eğer sizlerde takı boncuk işinde başarılıysanız bu işi de kolaylıkla yapabilirsiniz.Sizden istenilen şekilde anahtarlıkları süsleyerek para kazanabilirsiniz. Dilerseniz isime göre anahtarlık yapmak işini kendinizde yapabilir internet üzerinden satabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 490 YORUM
 1. Merve dedi ki:

  Merhaba evde iş arıyorum ev hanımıyım Ümraniye istiklal de oturuyorum.

 2. Selda dedi ki:

  MERHABA bende evde is yapmak istiorum ev hanımıyım ve titiz temiz çalışırım

 3. Minelnur dedi ki:

  Evlere ek iş arıyoruz

 4. Zeliha coşkunsu dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 5. Birsu dedi ki:

  Istanbul ümraniye de oturuyorum 1 tl evlere iş veriyorsanız çok sevinirim çok ihtiyacım var

 6. Sevtap doğan dedi ki:

  Ümraniye cemil mericte oturuyorum iş icin vaktim var

 7. Elif dedi ki:

  Istanbul umraniyede oturuyorum evde yapılabilcek iş arıyorum

 8. Büşra Algül dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrenciyisiyim ek işe ihtiyacım var.Daha önce çok yaptım?paketleme,katlama.Dönüslerinizi bekliyorum

1 46 47 48