Ankarada Takı İşi Yaparak Para Kazanma Yöntemleri

Ankara’da Evde Para Kazanmak Mümkün Mü 2015 Yılı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olan Başkent Ankara’da yaşıyorsanız sizler için bir çok iş olanağı mevcut diyebiliriz. Şu şartlarda iş bulmanın zor olduğu bir çok firmanın kesinlikle tecrübe istediği iş alanlarının yanı sıra sizlerde evde bir takım işler yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için tabi ki biraz el beceriniz olması gerekmektedir. Ayrıca bir de ekibiniz olursa çok daha iyi ve hızlı bir şekilde işler yapabilir başarabilirsiniz. Sizlere bu makalemizde Evde Takı Yapıp Satmak iş fikri hakkında bilgi vereceğiz.

Daha önce de dediğimiz gibi Ankara ilimiz nüfus açısından epey kalabalıktır. Bir çok insan kalabalık olmasından şikayet etse de siz bunu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Nasıl mı ? diye soracak olanlara anlatmak istiyoruz.Özellikle de ev hanımları için bu iş fikrimiz cazip gelebilir.Öncelikle daha önce de dediğimiz gibi eliniz bu konuda marifetli ise bu işe giriniz.

İşin Tanımı :Takı malzemesi satan firmalardan yapacağınız kadar takı malzemesi almanız gerekmektedir.Malzemeleri aldıktan sonra ne tür takılar yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Yani kolye mi küpe mi,bileklik mi yoksa yüzük mü.. Sizlerde bunları yaparak para kazanabilirsiniz. Dilerseniz internetten yapılış videoları izleyebilir onlara bakarak yapabilirsiniz. Daha sonra zaten eliniz alışacak ve pratik bir şekilde yapmaya başlayacaksınız. Peki yaptığım ürünleri nasıl satarım diye soracak olanlara açıklayalım.

Benzer konular:

Ürün Satışı : Ürünlerim hazır ama kime satacağım diyorsanız bu konuda bilgi verelim. İlk önce yakın çevreniz yani komşularınızdan başlayın. Onlara göstermeli ve sattığınızı söyleyiniz. Bayanlar takıya ve boncuğa dayanamazlar mutlaka alırlar. Eğer bu şekilde satışlarınız az ise İnterneti deneyebilirsiniz. İnternet üzerinden kendinize sanal bir mağaza açabilir ürünlerin resimlerini çekip satabilir çeşitli fırsatlar yaratabilirsiniz. Ankarada Evde Para Kazanmak 2015 yılında kafasını kullanan ev hanımları için gerçekten çok kolay. Sizlerde tek olması gereken biraz cesaret.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumları Görüntüle (64)

  • Ankara pursaklardayim evde yapabilecegim ise ihtiyacim var her turlu el becerisi gerektiren herseyi yapabilirim lutfen yardimci olun

  • Merhaba ekibim ile bu işi yapmak istiyorum. Tecrübemiz vardır. çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  • EVDE EK İŞ ARIYORUZ 5 BAYAN ELİMİZ YATKINDIR ANKARA KEÇİÖREN

  • ankara keçiörende ek iş arıyorum daha öncede yaptım elım yatkındır

  • ankara mamakta oturuyorum boş vaktimi değerlendirmek istiyorum

  • Merhaba ben bahar sincanda oturuyoruz beş kişiyiz lütfen cevap verin ihtiyacimiz var işe

  • Merhaba Ankara Keçiören'de ikamet ediyorum. 3 kişiyiz evde paketleme vs. işlerini yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  • Bahçelide yaşıyorum takı işi de yapabilirim.Acil iş istiyorum.

1 2 3 7
Benzer Konular