İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kadooğlu Holding İş İlanları ve Personel Alımı 2015

Kadooğlu Holding Eleman Alımı ve İş Başvurusu 2015

Merhaba Sayın okurlarımız. Ülkemizin en önemli kuruluşlarından birisi olan ve bir çok alanda hizmet veren Holding ile sizlerde iş sahibi olabilirsiniz. Kadooğlu Group ülkemizde bir çok sektörde iş sahibi olduğundan dolayı bir çok insana da iş imkanı sağlamaktadır. Akaryakıt,Gıda,Enerji,Gayrimenkul,İç ve Dış Ticaret  alanında hizmet verdiğinden dolayı bir çok insan da bu şirkette çalışmaktadır. Eğer sizlerde 2015 yılında kendiniz için yeni bir iş arıyorsanız ve henüz bulamadıysanız bu şirkette çalışabilirsiniz.

Kadooğlu Grup Personel ve Eleman Alımı 2015

Farklı pozisyonlarda bir çok işçi ve eleman alımı yapacak olan Kadooğlu Grup ile hayalini kurduğunuz işe sahip olabilmeniz mümkündür. Hem beyaz yaka hem mavi yaka eleman alımı yaparak Gaziantep’te kurulmuş olan bu şirket en fazla da Gaziantep ilimizde insanlar için istihdam alanı oluşturmaktadır. Şimdi dilerseniz hangi pozisyonlarda alım var bu konuda bilgi verelim.

1-Güvenlik Görevlisi
2-Bakım Onarım Müdürü
3-Kazan  Operatörü
4-Muhasebe Persoenli
5-Yağ Rafine Ustası
6-İşletme Mühendisi

gibi pozisyonlarda alım yapacak olan Holding bünyesinde sizlerde kariyer yapabilirsiniz. Akdeniz bölgesinde dolum tesislerinde de eleman alımı yapacak olan Kadooğlu Holding sadece Gaziantep ilimizde değil İstanbul ve Ankara gibi illerimizde de yeni takım arkadaşları alacaktır. Sizlerde yükselmek istiyorsanız ve iyi bir kariyer için iyi bir referans şart diyorsanız aşağıda yer alan bağlantı adresini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca resmi internet sitesinden de Başvuru Formu doldurabilirsiniz.

Kadooğlu Personel Alımı İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.