İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Nuh Çimento 2015 İş İlanları ve İş Başvurusu

Nuh Çimento Personel ve Tekniker Alımı 

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en eski şirketleri arasında yer alan ve 1966 yılında kurulmuş olan Nuh Çimento farklı alanlarda hizmet vererek insanlara iş imkanları sağlamaya devam ediyor. Sadece Çimento sektöründe değil Limancılık alanında da faaliyet gösteren şirket yıl içerisinde bir çok alanda eleman alımı yapmaktadır. Eğer sizde kariyerinize böylesine büyük bir firmada devam etmek istiyorsanız ya da iş hayatınızda ilk adımı Nuh Beton’da atmak istiyorsanız  Açık Pozisyonlar arasından size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.İstanbul ve Kocaeli illerimizde alımların şuan devam ettiğini söyleyebiliriz. 2015 yılında işsiz kalmak istemiyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz.

Nuh Çimento Kariyer İmkanları

İzmir Kuzey Körfezinde Liman Hizmetleri sunan Nuh Beton bu sayede ihracat ve ithalat yaparak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Bünyesinde bir çok insan çalıştıran ve insanlar için ekmek kapısı olan Nuh Çimento aşağıda yer alan açık pozisyonlarda alımlar yapmaktadır. Aranan Kriterlere uygunsanız işe alımınız gerçekleşebilir.

Nuh Çimento Alım Yapılacak Kadrolar

1-Bakım Onarım Teknikeri
2-Maden Teknikeri
3-Harita Teknikeri
4-İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
5-Genel Muhasebe Uzmanı
6-Bakım Onarım Mühendisi

pozisyonlarında alımlar vardır. Yani Hem İnşaat Sektöründe hem de Maden bölümlerinden mezun olan Üniversite Mezunlarının ve MYO mezunlarının başvuru yapabileceği iş ilanları vardır. Nuh Çimento Sanayi de sizde çalışmak istiyorsanız aşağıda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu sayede açık pozisyonlara bakabilir size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz. Hepinize bol şans.

Nuh Çimento Kariyer Olanakları İçin:

http://www.kariyer.net/nuh-beton-san-a-s-is-ilanlari-c47134-p38011/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Sadık Başyigit dedi ki:

    Merhaba benim Teşekkürler.

  2. Sadık Başyigit dedi ki:

    Merhaba ben 20 yıldır Mekanik Bakım Onarım Teknisyeniyim iş arıyorum Avcılar’da ikamet ediyorum.

  3. Mehmet Selim Doğan dedi ki:

    İlkokul mezunuyum tekstilde ,taksicilik veyoneticilik yaptim daha bir cok iste calistim eski hukumluyum nuh çimento fabrikasinda işçi olarak calismak isterim ararsaniz sevinirim.