İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı olan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama doğrultusunda farklı pozisyonlar için toplamda 23 sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Kıyı Emniyeti personel alımı için başvurular ise 5 Mayıs 2016 ile 16 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. İlana başvuracak adaylarda KPSS şartı aranmaktadır. Ayrıca lise mezunlarının, lisans mezunları için belirlenen pozisyonlar için başvuru yapamayacağı da belirtilmiştir.

KEGM-ISCI-ALIMI-2016

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAMAROT ALIMI

– Güncel Kamarot yeterliliğine sahip olmak.

– Aşçı olarak çalışmış olmak ve çalıştığını belgelemek.

– Lise ve dengi okuldan mezun olmak.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanılarak yapılacaktır) sonucunda işe yerleştirilmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BÜRO PERSONELİ ALIMI

– Milli Eğitim Bakanlığı onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak.

– Bilgisayar kullanmayı bilmek.

– Ortaöğretim kurumlarının muhasebe ve finansman alanının alt dalı olan bilgisayarlı muhasebe bölümünden mezun olmak.

Not: Bu kapsamda işe alınacak personel Kuruluşumuz insan kaynakları ve / veya mali işler alanında yürütülen iş ve hizmetlerde yetiştirilmek üzere istihdam edilecektir.

Tüm bunların yanı sıra ilana başvuracak adayların ilan hakkındaki diğer tüm hususları detaylı bir şekilde öğrenmeleri için ilanın tam metnine bir göz atmaları tavsiye edilmektedir. Böylelikle daha fazla detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Apartman Görevlisi Arayan Apartmanlar ve Kapıcılık İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. soner dedi ki:

    Slm bu islere nasil basvura bilirim