İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Koçtaş Üniversite Öğrenci Stajyerlik Başvurusu

Koçtaş Üniversite Öğrenci Stajyer Alımı İlanı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en büyük ev yapı marketlerinden birisi olan Koçtaş kendi bünyesinde görev almak üzere üniversite öğrencilerinin zorunlu stajlarına destek olmak için Öğrenci Alımı yapmaya başladı. Eğer sizde yaz dönemi için staj yapacak bir firma arıyorsanız tercihiniz de büyük bir firmadan yanaysa bir an önce başvurunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz. Köklü bir şirket olduğundan Koç Grubuna ait olan Koçtaş’ta staj yaparak kendinize gelecek için iyi bir şirkette iş imkanı da oluşturabilirsiniz. Türkiye Genelinde bulunan mağazalarda görevlendirilmek üzere Stajyer Öğrenci alımı yapacak olan Koçtaş üniversite öğrencileri için bir takım şartlar da aramaktadır. Şimdi sizlere İnsan Kaynakları tarafından verilen bu stajyerlik ilanı için detayları aktralım.

Koçtaş Staj İlanı

Genel Nitelikler

Üniversite öğrencisiysen,
İş hayatında ben de yer almalıyım diyorsan,
Mağaza ortamında staj yapmaya istekliysen,
Öğrenme konusunda yetinmeyi bilmeyip daima öğrenmeye ve gelişmeye açıksan,
İletişimine güveniyor ve takım çalışmasına yatkınsan,
Haftada 5 gün devam edebileceksen ve stajın zorunlu ise,

Yaz dönemi için aradığımız stajyer sen olabilirsin

İş tanımı

Koçtaş, Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Türkiye Genelinde bulunan Mağazalarımızda  çeşitli departmanlarda stajyer alımı gerçekleştirecektir. 
Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Trabzon
İlan Tarihi: 23.04.2015
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Eğer yukarıda yer alan kriterleri taşıyorsanız sizlerde Koçtaş Grubunun bir parçası olabilirsiniz. Altta yer alan kırmızı bağlantıdan Koçtaş Staj Başvurusunu yapabilirsiniz. Üniversite öğrencileri için her türlü imkanları sunan firma da iyi bir staj puanı ile ayrılırsanız firmada görev almanız da kolaylaşabilir. Hepinize bol şans dileriz.

Koçtaş Stajyerlik Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan TAV Havalimanları Stajyer Öğrenci Alımı 2015 başlıklı makalemizde Havalimanı Şirketleri Staj İlanları, İstanbul Havalimanı Staj Başvurusu ve TAV Grubu Üniversite Stajyeri Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.