İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Manisa Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

Manisa Ev Hanımları Evde Ek İş İmkanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en güzel illerinden birisi olan ve İzmir’e yakın olması sebebi ile geniş bir istihdam alanı oluşan ilimizde ev hanımları ya da üniversite öğrencileri evde ek iş olanakları sayesinde iş yapmakta ve para kazanabilmektedir. Buna bağlı olarak sizlerde evde çalışmak istiyorsanız dışarıda çalışmak zor geliyorsa ya da dışarıda çalışmanıza engel varsa çocuklarınızı bırakamıyorsanız evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Eve Ek İş Veren Firmalar sayesinde sizlerde çalışabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Evde oturmaktan sıkılan hanımlar beyler. Artık sizlerde hem evinizde oturacak hem de para kazanabileceksiniz. Şimdi işler hakkında bilgi verelim.

manisa evde ek iş ilanları

Evde yapabileceğiniz işler gerçekten bir hayli fazladır. Öncelikle kendi el becerinizin hangi yönde olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Eğer hızlı klavye kullanabiliyorsanız evde makale yazarak para kazanabilirsiniz. Bilgisayar başında çok fazla zaman geçiriyorsanız ve artık bunu paraya çevirmek istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. İnternet Siteleri son zamanlarda editör alımı yapmaktadır. Özellikle kadınlara yönelik sitelerde sizlerde makale yazabilir para kazanabilirsiniz. Örnek verecek olursak bir giyim moda sitesinde editörlük yaparak 2015 yılı bayan modası hakkında makaleler ve görseller hazırlayarak para kazanabilmeniz mümkündür.  Manisa Ev Hanımları Ek İş sadece bunlarla sınırlı değildir tabiki.

Ayrıca evde kına paketleme ya da davetiye katlama işi yaparakta para kazanabilirsiniz. Son zamanların en gözde işleri arasında yer alan ve Matbaaların kendi iş yüklerini hafifletmek için ev hanımlarına ya da üniversite öğrencilerine vereceği bu iş sayesinde güzel paralar kazanmanız mümkündür. Firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için aşağıda yer alan maddelere uymanız gerekmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, bilgi birikimi ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Evde İş İmkanı - Şanlıurfa İŞKUR Evde İş İlanları başlıklı makalemizde Şanlıurfa Davetiye Katlama İşi 2015, Şanlıurfa Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 629 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum

 2. Özen dedi ki:

  Manisada yasiyorum evde yapabilecegim is istiyorum lutfen geri donun

 3. Ayşe dedi ki:

  Manisa somada oturuyorum evde ek işe çok ihtiyacım var lütfen geri donermisiniz

 4. sevda yılmaz dedi ki:

  manisa merkezde oturuyorum. evde yapılacak iş arıyorum.

 5. Tugba dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum iletisime gecerseniz sevinirim

 6. Tugba dedi ki:

  Manisa somada oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum

1 59 60 61