İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Yozgat Evde Ek İş İmkanları ve İş Veren Firmalar

Yozgat Evde Evde Ne İş Yapabilirim 2015 Yılı

Merhaba Sayın İş Arayanlar.Ülkemizin en güzel illerinden birisi olan Yozgat ilimizde yaşıyorsanız ve paraya ihtiyacım var diyorsanız sizlere ek iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Hem hafta sonu hem de hafta içi ek iş yapabileceğiniz iş fikirle sunacağız. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencilerinin yoğun talep gösterdiği bu ek işler sayesinde en azından kart borçları ya da faturaları ödemek için para kazanabilirsiniz. Peki Evde Ne İş Yapabilirim diye merak ediyorsanız şimdi sizlere bu konuda fikirler sunalım.

Yozgat Ev Hanımlarına Ek iş 2015

Ev Hanımları artık evde oturmaktan sıkıldıysanız gerçekten bir iş yapmak istiyorsanız bir işe yaramak istiyorum diyorsanız ya da eşinize maddi yönden destek olmak istiyorsanız evde kına paketleme işi yapabilirsiniz. Ayrıntılı bir şekilde anlatalım.

Evde Kına Paketleme İşi: Evet ev hanımları önümüz yaz ve yaz aylarında düğün,nişan ve sünnet gibi özel günler bir hayli fazla olmaktadır. Sizlerde bu sezonu paraya çevirebilirsiniz. İnsanlar bu günlerde geleneksel bir durum olan kına keselerini misafirlerine vermekte dağıtmaktadır. Eğer bu kına paketleme ya da kına keseleme işi yapmak istiyorsanız düğün sahibi ile anlaşabilir sizin bu işi yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Sonuçta bunda utanılacak bir şey yok. Tabi evde yapabileceğiniz işler bunlarla sınırlı değildir.

Evde Mantı ve İçli Köfte İşi : Hamarat hanımlar için bu işimiz. Haberlere de konu olan bu işimiz ile sizlerde para kazanabilirsiniz. Malum el lezzeti iyi olan hanımlar evde içli köfte ve mantı yaparak ve bunları şirketlere ya da bireysel olarak satış yapabilirsiniz. Aslında ülkemiz şartlarında iş bulmak zor ama iş fikri üretmek gerçekten kolay diyebiliriz. Sizlerde bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Not: Firmalar ile iletişim bilgileri veremeyeceğiz çünkü bu iş için kendiniz çabalamanız gerekmektedir. Çevrenizdeki insanlara sorup soruşturarak işi alabilirsiniz. Bu makalemiz sadece bir fikir verme amaçlıdır.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 55 YORUM
  1. Merve dedi ki:

    Yozgat merkezde oturuyorum Çok acil evde ek iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın cok acil bu ise ihtiyacım var.

1 4 5 6