İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Mankenlik Hosteslik Yapmak İstiyorum Diyenlere İş İlanları

Mankenlik ve Fuar Hostesliği İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Günümüzde başta bayanlar olmak üzere çok sayıda insan mankenlik ve fuar hostesliği yapmaktadır. Mankenlik denildiği zaman ilk akla dünyaca mankenlerin yapmış olduğu profesyonel bir meslek akla gelse de mankenlik günlük hayatta hemen hemen her yerde karşımıza çıkan mesleklerden birisidir. Bir çok giyim, kozmetik markası çok sayıda mankenle çalışmaktadır.

Eğer güzel bir fiziğe sahip iseniz defile ve giyim ürünü tanıtım mankenliği yapabilirsiniz. Bunun için çeşitli cast ve manken ajansları aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca yüzünüzde farklı bir güzellik varsa yüz mankeni olarak da genellikle kozmetik ürünlerinin tanıtımlarında yer almanız mümkündür. Sadece yüz mankeni değil günümüzde el mankenliği de popüler mankenlik grupları arasında yer alıyor.

Bunun için elinizin güzel olması gerekmektedir. Eliniz güzel biçimli ve narin ise yine oje, el bakım ürünleri gibi kozmetik firmalarının el mankeni olabilirsiniz ancak sadece bununla sınırlı olmamak ile birlikte yüzük, gümüş gibi el aksesuarlarının da tanıtımını el mankeni olarak yapmanız mümkündür. El mankeni olmak için ise fiziki ya da yüz özelliklerinizin pek de bir önemi yoktur.

Fuar hostesi olmak iş ilanları hakkında da aynı durum söz konusudur. Yapılacak ürünün tanıtımına göre erkek ya da bayan hostesler genellikle cast ajansları tarafından yönlendirilmektedir. Fuar hosteslerinin temel görevi ise tanıtımında görevli olduğu ürünü tanıtmak ve hakkında insanlara kibarca bilgi vermektir. Genellikle öz güven bu meslekler için en ön planda olan şeylerden birisi olarak bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. seda dedi ki:

    part time çalışmak istiyorum