İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bursa Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

Bursa Evde Yapılacak İş İlanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en büyük illeri arasında yer alan Bursa ilimizde ya da çevre ilçelerde yaşıyorsanız sizlere evde oturduğunuz yerden iş veren firmalar ile sizlerde artık para kazanabilirsiniz. Kendi el becerinize göre bir iş seçerek evde para kazanmanız mümkündür. Peki neler yapabilirim diye soracak olursanız bu konuda da bilgi vereceğiz. Özellikle ev hanımları komşuları ya da iş ekibi ile birlikte firmaların vermiş olduğu işler sayesinde para kazanmaktadır. Sizde Evde Ek İş İlanları ile para kazanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanız gerekmektedir.

Bursa Ek İş Veren Firmalar 2015

1-Evde Mantı Yaparak Para Kazanabilirsiniz: Evet el beceriniz varsa ve el lezzetiniz de güzelse bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Malum biliyorsunuz mantı yapmak zor bir iştir. Bu yemeği yaparak ve satarak sizlerde para kazanabilirsiniz. Ülkemizde bir çok bayan firmalar ile anlaşmakta ve yapmış olduğu mantıları ev yemekleri dükkanlarına satmaktadır. Evde oturduğunuz yerde malzemeler ya firmalardan ya da sizden olmak şartı ile belirli bir ücret karşılığında sizde para kazanabilirsiniz. Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak bu kadar basittir.

2-Evde Bebek Şekeri Yaparak Para Kazanmak Mümkün: Biliyoruz ki bebeklerimiz bizim için değerlidir. Onlar doğduğu zaman ya da yeni yaşlarına bastığı zaman bebek şekeri  yaptırıp dağıtmaktayız. Firmalar artık bu işleri ev hanımlarına vermekte ve ek iş sağlamaktadır. Eğer biraz el beceriniz varsa sizde bu işi yaparak evde para kazanabilirsiniz. Evde Para Kazanmak gerçekten günümüzde çok kolay. Yeterki biraz beceriniz olsun. Bebek Şekeri İşi Yapmak 2015 yılının en gözde işleri arasında yer almaktadır. Evde oturmaktan sıkıldıysanız sizde Bursa ilinde ya da çevre ilçelerinde bu işi yapabilirsiniz.

3-Karton Poşet Yaparak Para Kazanın: Evet markalar artık bu poşetleri ev hanımlarına vermekte ve onların hazırlamasını istemektedir. Firmalar bu şekilde iş yüklerini hafifletmekte hem de ev hanımlarına ek iş imkanları sunmaktadır. Sizde bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Poşet Katlayarak ya da kutu katlayarak para kazanmak mümkündür. Bursa Evde Ek İş 2015 yılında daha da fazladır.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Evde Tesbih İşi Veren Firmalar ve Evde Tesbih Yapmak başlıklı makalemizde Ankara Evde Tesbih İşi Yapmak 2015, Evde Ek İş İlanları 2015 ve Evde Tesbih İşi Yapmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1571 YORUM
 1. Gumay dedi ki:

  Evde paketleme şeker işleri arıyorum
  BURSA ÇALI

 2. Gumay dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum

 3. Gunay dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 4. Asli dedi ki:

  Bende evde paketleme isi istiyorum yazıyorum ama kim se dönmüyor bu sefer inşallah ararsanız..acill lütfen

 5. Aysel balkir dedi ki:

  Evde çorba yemek pasta kurabiye börek yapilir

 6. Remziye dedi ki:

  paketleme ve şeker süsleme işlerini 2 kişi olarak itinayla yaparız.Adıyaman merkez.

 7. dilek dedi ki:

  Evde yapabilecegim her isi yaparim allahin izniyle bana bogle bi imkan sunarsaniz çok memnun olurum allaha emanet olun.

 8. Çağdaş Özcan dedi ki:

  Merhaba evden ek iş için ulaşmanızı rica ederiz

 9. Ela dedi ki:

  Bursa nilüfer

1 151 152 153