İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Osmangazi Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Hemşire Alımı Yapıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İş İlanları 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız.Eskişehir’de bulunan devlet üniversitelerinden Osmangazi Üniversitesi Hastanede görevlendirmek üzere 2 adet hemşire alımı yapacağını duyurdu.Başvuru yapacak olanlar için başvurular 14 Ağustos 2015 ile 28 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Hemşire Alımı yapan üniversiteler arasında yerini almış olan kurumda çalışmak isteyenlerin Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olması gerekmektedir. Yani sağlık meslek lisesi mezunuysanız ve üniversite hastanesinde çalışmak istiyorsanız başvurunuzu belirtilmiş olan tarihler arasında yapabilirsiniz.Adayların başvurularını en geç 28/08/2015 Cuma günü mesai bitimine kadar, www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen olacağından dolayı posta yolu ile alımlar olmuyor.

Eskişehir Osmangazi Üniv. İlanı

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTES HEMŞİRE ALIMI

Köklü üniversitelerden olan üniversite sözleşmeli olarak çalışacak hemşire alımında aradığı tüm kriterleri de detaylı bir şekilde vermiştir. KPSS Puanı geçerli olacak olan alımlarda herhangi bir sınırlandırma yoktur. Lise Mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir.

ARANAN GENEL ŞARTLAR

1. T.C. vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlara karışmamış olmak,

4. Askerlik Durumu itibariyle; a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

1- Başvuru formu
2- 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak)
3-Sağlık Beyanı
4-Adli Sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı belge veya beyanı
5- Diploma veya mezuniyet belge fotokopisi
6- 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
7- Nüfus cüzdanı fotokopisi

Bir önceki yazımız olan Ağustos 2015 Kamu Memuru Personeli İşçisi Alımı İlanları başlıklı makalemizde 2015 Ağustos Tüm Memur Alımı İlanlarına Bak, Ağustos 2015 Kamu Kurumu İşçi Alımı İlanları ve Kamuya İşçi Alımı Başvuru Şartları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.