İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Pınar Süt İş Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır? Pınar İş İlanları

Yaşar Holding bünyesinde bulunan Pınar Süt ülkemizin en büyük süt ve süt ürünleri markalarından biri. Köklü ve büyük bir firma olması nedeniyle iş arayan birçok vatandaş “Pınar iş ilanları” duyurularını takip ederek iş başvurusu yapabilecekleri bir pozisyon bakıyorlar.

Pınar Süt belirli dönemlerde üretim tesislerinde çalışacak işçiler, satış departmanı görevlileri ve insan kaynakları yetkilileri gibi farklı alanlarda eleman alımı yaptıkları “Pınar Süt işçi alımı” duyuruları yayınlıyor. Fabrika iş ilanları İzmir, Şanlıurfa ve Eskişehir gibi üretim tesislerinin yoğunlukta olduğu iller için açılıyor. Pınar Süt insan kaynakları gibi üretim dışında işler yapan elemanlarsa hem tesislerde hem de genel merkezde istihdam edilmek üzere işe alınıyor.

Pınar Süt Ürünleri İş İlanları, Başvurular ve Çalışma Şartları

Pınar Süt Ürünleri İnsan Kaynakları tarafından verilen ilanlara baktığınız zaman hem mühendislik gerektiren uzmanlık kadrolarına hem de hem de ürünlerin satışlarını yapacak satış personelleri alımlarının olduğunu göreceksiniz.

Üniversitelerin hem 4 yıllık fakülte mezunlarının hem de 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunlarının başvurabildiği çeşitli pozisyonlar iş arayan farklı meslek ve eğitimdeki vatandaşlara iş imkanı sunmaktadır. 

Pınar Süt üç farklı bölgeden üç farklı şehre kurmuş olduğu fabrikalar aracılığıyla üretim yapmaktadır. Bu nedenle İzmir Pınarbaşı Pınar Süt iş ilanları, Şanlıurfa ve Eskişehir fabrika iş ilanları genellikle işçi alımına yöneliktir. Fakat tesislerde çalışacak beyaz yakalı personeller için de farklı pozisyonlarda ilanlar açılmaktadır.  Siz de İzmir, Eskişehir veya Şanlıurfa Pınar Süt fabrikası iş başvurusu için şirketin farklı kanallarda yayınladığı ilanları takip edebilirsiniz.

Eskişehir, Şanlıurfa ve İzmir fabrika iş ilanları ve duyurularına ulaşmak için bir sonraki bölümün sonunda verilen linkleri kullanabilirsiniz. 

Son olarak şirket bünyesinde en çok alım yapılan personel gruplarından bahsedelim. Pınar Süt Gıda iş ilanları sayfalarında en çok aranan personeller şu şekilde sıralanabilir: 

 • Vardiya Mühendisi
 • Asistan Ürün Yöneticisi
 • Satın alma Uzmanı
 • Satın alma Sorumlusu
 • Üretim Personelleri

Pınar Süt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pınar iş başvurusu için izleyebileceğiniz farklı adımlar var. Bunlardan ilki bir önceki bölümde bahsedilen Pınar et iş ilanları sayfalarını takip etmek ve kendinize uygun pozisyona söz konusu site üzerinden başvurmak. Bunun için bahsedilen iş bulma sitelerine üye olarak bir profil oluşturmanız gerekiyor. Merak etmeyin, üyelikler ücretsizdir. Bu sitelerde kendinize bir özgeçmiş oluşturabilir veya var olan CV’nizi sitenin sistemine yükleyebilirsiniz. Siz ilana başvuru yaptığınızda bilgileriniz otomatik olarak Pınar Süt kariyer merkezine iletilecektir.

Bir diğer yol ise Pınar Süt Kariyer merkezi üzerinden başvuru yapmaktır. Bölüm sonunda verilen linkten Pınar Süt’ün resmi internet sitesini ziyaret ederek açık pozisyonları kontrol edebilir, size uygun ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Bu adımı tamamlamak için Pınar Süt Kariyer sayfasında üyelik oluşturmanız gerekiyor. Burada da tıpkı diğer ilan siteleri gibi kendi özgeçmişinizi doldurabilir veya var olan bir dosyayı yükleyebilirsiniz.

Pınar Süt Bornova/İzmir iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Pınar Süt iş ilanları Eskişehir sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Eskişehir, Şanlıurfa ve İzmir Pınar Süt fabrikası işe alımlarıyla ilgili şirketin resmi web sitesini ziyaret etmek için TIKLAYINIZ!

Yaşar Holding iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Pınar Süt Çalışma Şartları

Pınar Süt çalışma saatleri 08:00 – 18:00 şeklindedir. Yalnızca hafta içi çalışan şirket öğlen saat 12:00’de yemek arası vermektedir. Pınar Süt çalışanları resmi ve dini bayramlarda tatil yaparlar. Pınar Süt çalışan maaşları ise pozisyona ve kıdeme göre değişiklik gösterir.

Folkart Yapı İnşaat İşçi Alımı İş İlanları

Gratis Personel Mağaza Müdürü Alımı 2020

Bir önceki yazımız olan Adana SASA İş Başvurusu - SASA İşçi Alımı ve İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 48 YORUM
 1. Mustafa sarı dedi ki:

  Anadolu üni. İşletme mezunuyum. İş arıyorum. İletişime geçerseniz sevinirim

 2. kerim aydoğdu dedi ki:

  25 yaşındayım evli ve askerliğimi yaptım.

 3. Olca yavaş dedi ki:

  İzmir bornovada oturuyorum.pastavillada paketlemede çalistim.vardiyali sisteme aliskinimacil iseihtiyacim var.donerseniz sevinirim saygilar.

 4. Müjde dedi ki:

  Ben İzmir Bornova da oturuyorum hastanede çalışıyorum çiglide servis yok artı 2saat yol sürüyor o yüzden başka is bakıyorum şimdiden teşekkürler.

 5. Ayhan ay dedi ki:

  Merhaba ben parçasında oturuyorum 1976 doğumluyum ve ı sizinle çalışmak istiyorum

1 3 4 5