İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

TEB Eskişehir Çağrı Merkezi Personeli Alımı İlanı

TEB Eskişehir Çağrı Merkezi Takım Lideri İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye Ekonomi Bankası ülke genelinde bir çok ilde hizmetlerine devam ediyor. Bankaların en fazla personel alımı yaptığı kadrolardan birisi olan Çağrı Merkezi Departmanında görev almak üzere yeni takım arkadaşları arayan TEB için şartları taşımanız durumunda sizlerde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.Eskişehir’de ikamet ediyorsanız edebilirseniz ve bu alanda daha önce deneyiminiz varsa Üniversite Mezunu olanların başvurularını beklemektedir. Bankada kariyer hedefiniz varsa ve çalışmak istiyorsanız yoğun tempoya ayak uydurabilenler için Çağrı Merkezi kadrosu ideal diyebiliriz. Hangi şartlarda bu pozisyonda görev alabilirsiniz bu konuda bilgi verelim.

TEB Kariyer Banka Telefon

TEB Telefon Bankacılığına önem veren bir banka olduğunu belirtmiştir. Müşterilerinin sorunlarını bu iletişim kanalıyla çözüme kavuşturmak isteyen banka tecrübe sahibi pozisyonda daha önce çalışmış Takım Liderleri aramaktadır. Lisans Mezunu olanların başvuruları işleme alınmaktadır. Eskişehir’de bulunan Çağrı Merkezinde görev almak isteyenlerde alt kısımda yer alan şartlar aranmaktadır.

TEB Çağrı Merkezi Takım Lideri Olma Şartları

İngilizce bilen,
MS Office programlarını kullanabilen,
Vardiyalı çalışma yapısına uygun
Diksiyonu düzgün,
Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek,
İletişim becerisi yüksek ve sabırlı,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması ya da 2 yıl tecilli olması
En az 1 yılı Takım liderliği olmak üzere en az 3 yıl tecrübeli,

Yukarıda yer alan şartları taşımanız durumunda sizlerde Bankada Telefon Bankacılığı görevini üstlenebilirsiniz. Takım Lideri ruhunuz varsa ve bu alanda deneyim sahibiyseniz kesinlikle TEB için başvuru yapmalısınız. Alt kısımda yer alan kırmızı renkli bağlantıdan başvuru adresine bağlanacaksınız. Herkese bol şans.

TEB Telefon Bankacılığı İş İlanları İçin:

www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi/cagri-merkezi-takim-lideri-is-ilani-i1200737/

 

Bir önceki yazımız olan HSBC Banka Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde HSBC Bankası 2015 İş İlanları, HSBC Bankası Eleman Alımı 2015 ve HSBC Bankası Gişe Memuru Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yıldırım yavuzer dedi ki:

    eskişehir ak bankasında kıredi mevduatında çalıştım 10 parmak bilgisayar seftikam bulunmaktadır.çok güzel bilgisayar kulanıyorum ön lisans adalet mezunuyum.iş arıyorum.

    1. Admin dedi ki:

      Yıldırım Bey başvurular bu şekilde olmuyor.İlanın altında verilmiş olan kırmızı bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz.