Türk Telekom Personel Alımı

Ülkemizin en önemli telekomünikasyon kurumlarından olan Türk Telekom, her yıl olduğu üzere 2020 senesinde de ihtiyacı doğrulusunda çok sayıda uzman, personel ve işçi alımı yapmaktadır. Türk Telekom’un güncel iş ilanlarını yazımızın devamında görebilirsiniz.

TÜRK TELEKOM İŞE ALIM SÜRECİ

Türk Telekom’da Seçme ve Yerleştirme; kurum kültürüne uygun ve yetenekli adayları şirketimize kazandırma hedefine ulaşma açısından en önemli süreçlerden biridir. Şirketimizin iş yapış şeklini oluşturan temeller ışığında, “Müşteri Odaklılık, Güvenilirlik, Yenilikçilik, İnsan Odaklılık ve Çeviklik” adaylarda aradığımız niteliklerdendir. Bu kapsamda, Yetenekli ve başarılı İşe Alım Ekibimiz ile dikkatli, özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulanmaktadır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak, aday veri tabanından araştırma yapılarak, gerekli nitelik/deneyimlere uygun adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

– Telefon ile mülakata çağırılan adaylara; ilgili pozisyonlar için İngilizce Seviye Tespit Sınavı, Kişilik Envanteri ve Yetkinlik Bazlı Mülakat uygulanmaktadır. Bu süreçte ilgili pozisyonların gerektirdiği yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.
– İnsan Kaynakları tarafından mülakat süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara, ilgili müdür ve direktör seviyesinde “Teknik Bazlı Mülakat” uygulanmaktadır.
– Pozisyonlar için uygun bulunan aday/adaylar ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-posta yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.
– Türk Telekom’a, ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” yapabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

* En az lise mezunu,
* Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi,
* İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
* Sunum becerileri güçlü,
* Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek,
* Dış görünümüne özen gösteren,
* Diksiyonu ile kurumsal imajımıza uyum sağlayabilecek adaylar aranmaktadır.

Benzer konular:

Merkezi Kağıthane de olan Bilişim Teknolojileri Hizmetleri Türk Telekom Kurumsal satış kanalı bayiliği bulunan firmamıza sahada görev alacak bireysel ve kurumsal saha satış danışmanları alınacaktır. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak en uygun ürünün sunulması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması, mevcut müşteri portföyünü en etkili biçimde yöneterek müşteri portföyünün geliştirilmesi, iyi bir takım çalışması için takım arkadaşlarıyla güven ve saygı çerçevesinde verimli bir şekilde çalışılması, satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerin gerçekleşmesi başlıca aranan kriterlerdir.

Türk Telekom resmi web sitesi üzerinden iş ilanlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 Farklı Sektörlerden Personel Alımları ve İş Fırsatları

Bir önceki yazımız olan İsrail İnşaat İşçi Alımı Yapan Firmalar ve İsrail İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular