İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Türkiye Belediyeler Birliğine Sürekli İşçi Personel Alımı İlanı

Türkiye Belediyeler Birliği Sürekli İşçi Alımı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından verilmiş olan ilana göre toplamda 6 adet işçi statüsünde görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacaktır.Alınacak olan personeller farklı uzmanlık kadrolarında olacağından dolayı aranan şartlar da bu yüzden farklıdır. Ancak Belediyeler Birliğinin bu ilanına başvuru yapacak olanlarda aranan genel ve özel şartlar alt kısımda tüm detayları ile verilmiştir. İşçi statüsünde görev alacak olan uzman personeller arasında yer almak istiyorsanız başvurular 7 Ekim 2015 tarihi ile 16 Ekim 2015 tarihi arasında olacaktır. TBB Sürekli İşçi Alımı İlanı 2015 yılı Ekim ayında devam ederken başvuru yapacak olanların aranılan tüm şartları taşıyor olamsı gerekmektedir. Belirelim ki KPSS’den en az 60 alanlar başvuru yapabilecektir.

belediyeler birliği işçi alımı

TBB SÜREKLİ İŞÇİ PERSONEL ALIMI

09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 6 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI VE AÇIKLAMALAR

1-) Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP 3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,

2-) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

3-) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak.

4-) Yurt içi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak.

5-) Başvurular, 07-16 Ekim 2015 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda “ www.iskur.gov.tr ” internet adresi üzerinden yapılacaktır.

KADROLAR

2 UZMAN KADROSU : a) Hukuk Fakültesinden veya denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtdışında eğitim veren yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak,

2 UZMAN KADROSU : a) Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin Kamu Yönetimi bölümünden veya denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtdışında eğitim veren yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, b) Yabancı Dil Sınavından (YDS) (İngilizce) en az 50 seviyesinde puana veya aynı şartlarda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olmak.

2 UZMAN KADROSU : a) Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren herhangi bir lisans programından veya yurtdışında eğitim veren ve denkliği ilgili makamlarca kabul edilen yükseköğretim kurumlarının herhangi bir lisans programından mezun olmak, b) Yabancı Dil Sınavından (YDS) (Arapça) en az (B) düzeyinde (80- 89) puan almış olmak veya Yükseköğretim Kurulunca buna denk kabul edilen geçerli bir belgeye sahip olmak.

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanlığı Sao Paulo Başkonsolosluğu Sekreter Alımı başlıklı makalemizde Dışişleri Bakanlığı Sekreter Alımı İlanları, Dışişleri Türk Uyruklu Sekreter Alımı ve Lise Mezunu Sekreter Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yavuz dedi ki:

    ilik kanseri görüyorum ilik nakli yapıldı Geçici emeklik verildi emekli olmak istemiyorum iş istiyorum KPSS de 52 Puan aldm hastalığından dolayı doktorum eski işimde Çalışmamam Gerekiyor hastalığımın tekrar Yeni den baş gösterir ondan dolayı devletten iş istiyorum