İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Vizyon Deniz Yüksek Maaşlı Gemi Personeli Alımı 2016 İş İlanları

Vizyon Deniz Yat Kaptanı Alımı İş Başvurusu 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Denizcilik sektörünün bilinen firmalarından biri olan Vizyon Deniz, gemi elemanı ve yetiştirilmek üzere yat kaptanı alımı yapacağını duyurdu. Yat kaptanı adayları için en az lise mezunu olmak ve bunun yanı sıra yirmi yaş üzeri yetiştirilmek üzere bay ya da bayan ortalama olarak 3.000 TL – 5.000 TL maaş ile çalışacak kişiler aranıyor.  Gemi elemanı alımlarında da seyahat engeli olmayan 2.000 TL – 3.000 TL maaşla çalıştırılacak personellerin alınacağı bildirilmiştir.

Vizyon Deniz Eleman Alımı

Yat Kaptanı Alımı Şartları

* 20 YAŞ ÜZERİ,

* EN AZ LİSE MEZUNU,

* TERCİHEN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, (ERKEKLER İÇİN)

* SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN,

* HERHANGİ BİR KPSS, LYS, YGS GİBİ SINAVLARA TABİ TUTULMADAN VERECEĞİMİZ EĞİTİM SÜRECİNİ TAMAMLAYABİLECEK,

* SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN,

* UZUN VADEDE MESLEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN,

yat kaptanları başvuruda bulunabilirler. Deneyimli olma şartı da bulunmamak ile birlikte başvuru süresi de oldukça geniş tarihler arasındadır.

Vizyon Deniz İŞ FIRSATLARI

Gemilerde çalışmak isteyenler, iş arayanlar, sigortalı işim yok diyenler, dünyayı gezmek ve de aynı zamanda para kazanmak istiyorum diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili olduğu halde denize gerekli önemi vermeyen halkımızı bilinçlendirmek üzere denizi sevdirerek denizci yetiştirmekteyiz.

Son 10 yılda hızla gelişen denizcilik sektörü bu alanda yetişmiş insan gücüne ihtiyacı günden güne artıyor. Bu sebeple MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI DENİZCİLİK MÜŞTEŞARLIĞI TARAFINDAN ONAYLI gemi adamı yetiştirme kurslarımız aynı zamanda, insan kaynakları alanında da faaliyet göstermektedir.

Kurslarımızda çok ciddi bir eğitimden geçirilen gemici ve yağcı adayları kısa bir sürede iş bulma şansına sahip olmaktadırlar . Gemi adamı yetiştiren firmamız; kursiyerlerimize  aynı zamanda hizmet satın aldığımız şirket ve işletmelerde istihdam garantisi vermektedir.

VİZYON DENİZ 2016 YILI İŞ İLANLARI

http://www.yenibiris.com/vizyon-deniz-is-ilanlari?firma=184853&frm=187328

Bir önceki yazımız olan Sarar Giyim Satış Danışmanı Personel Alımı başlıklı makalemizde Sarar Giyim Eskişehir İş Başvurusu, Sarar Giyim İstanbul Personel Alımları ve Sarar Giyim Kasiyer Maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. oguz dedi ki:

    Bu sirket dolandirici bir sirket.insanlari kandirip paralarini aliyorlar.hicte soyledikleri gibi bir maas soz konusu degil.bu sirketten uzak durun.