İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Yeditepe Üniversitesi Hemşire ve Sağlık Personeli Alımı 2015

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tekniker ve Eleman Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en iyi üniversiteleri arasında gösterilen İstanbul Yeditepe Üniversitesine bağlı olan hastanede çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız şimdi tam sırası diyebiliriz. Her sene olduğu gibi 2015 yılı içerisinde de farklı pozisyonlarda hem sağlık alanında çalıştırılacak personeller hem de diğer hizmetler için görev yapacak olan işçi ve elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer 2015 yılında hastanede çalışmak için iş arıyorsanız ve İstanbul Üniversite Hastaneleri İş İlanları hakkında bilginiz yoksa size önereceğimiz bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Yeditepe Üniversite Hastanesi İş İlanları 2015

İstanbul ilimiz ülkemizin en kalabalık şehirlerinden birisi olduğu için farklı pozisyonlarda da iş gücüne en fazla ihtiyaç duyan sektörlerden birisi de sağlıktır. Nüfusun yoğun olduğu bu ilimizde sağlık alanında da bir çok personel alımı vardır. Yeditepe Üniversitesinde Hemşire olarak çalışabilirsiniz. Hemşirelik için aranan kriterler farklı olduğu için bu yüzden bu ilanda aranan kriterler yerine açık pozisyonlar hakkında bilgi vermeyi daha doğru bulduk. İşte Üniversite Hastanesine alınacak olan açık pozisyonlar.

1-Hemşire
2-Anestezi Teknikeri
3-Kat Hizmetleri Asistanı
4-Laboratuvar Teknikeri
5-Hasta Kabul Görevlisi
6-Elektrik Teknisyeni

gibi pozisyonlarda alım vardır. İlanlar henüz yeni olduğundan dolayı başvurularınızı bekliyor diyebiliriz. Sağlık sektöründe kariyer yapmak isteyenler,İstanbul ilinde ikamet edenler,Hastanelerde çalışmak isteyenlerin başvuru yapacağı ilanlara göz atabilmek için aşağıda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde iş sahibi olursanız sizin harika bir referansınız olacağını da unutmayınız.

Yeditepe Üniversite Hastanesi İş İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/yeditepe-universitesi-is-ilanlari-c5030-p29913

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.