İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2017 Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankasında Staj Yapmak

Türkiye’nin köklü ve güvenilir kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası hem iş olanakları hem de staj imkanlarıyla genç bankacıların yetişmesinin önünü açan değerli bankalar arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası Staj Başvurusu yapmak isteyen hem üniversite öğrencileri hem de mezun kişiler bankacılık kariyerleri açısından güzel bir başlangıç yapma imkanına sahip olabilirler.

Bu doğrultuda genel anlamıyla Ziraat Bankası tarafından staj duyurularının kendi resmi sitesi olan www.ziraatbank.com.tr adresinden ya da çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile yaptıkları görülmektedir. Bankacılık ya da bankacılık sektörüne yatkın ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler, bankanın staj şartlarını karşıladığı taktirde iş başvurusunda bulunarak staj yapma imkanına sahip olabilirler.

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankası olan Ziraat, çalışanlarına bankacılığın farklı alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatları sunmaktadır. Bankacılık kariyerine, farklı pozisyonlarda adım atan çalışanlarımız için dikey kariyer yolları, bulundukları unvan ve görev alanının özelliklerine göre, insan kaynakları düzenlemeleri ile açıkça belirlenmiştir.

Ayrıca Bankamız, her bir görevin farklı değer yarattığının bilinci ile yeni uygulamaya aldığı görev pozisyonu yapılanması kapsamında, tüm çalışanlarına yatay kariyer fırsatları sunarak, farklı görev pozisyonlarında çalışma imkanı yaratmaktadır. Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan gruplarına göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim imkanları da sunulmaktadır.

​​​​Ülkemizin her ilinde çok sayıda şubesi olan Ziraat Bankası, sadece büyük şehirlerde değil nüfusu büyük şehirlere oranla daha küçük olan şehirlerimizde de staj imkanları sunmaktadır. Ziraat Bankası bünyesinde staj yapmak için gerekli olan en önemli kriter ise banka tarafından istenen şartları sağlıyor olmanızdır. Ziraat Bankası staj başvuruları için resmi siteden staj duyurularını takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde Burgan Bank Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu ve Burgan Bank İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.