İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

50 BİN TL Hibe Parası İle Hangi İşler Yapılır ? İş Fikirleri

50 BİN TL İle Yapılabilecek En İyi Kazandıracak İşler

Merhaba Sayın Okurlarımız.Bildiğiniz üzere hükümet iş kurmak isteyen gençlere 50 BİN TL kadar hibe veriyor. Bu hibeden faydalanmak istiyorsanız ve aklınızda iyi bir iş fikri varsa fakat projenizi hayata geçirecek miktarda paranız yoksa hükümet kesenin ağzını açıyor. Kendi işinizi kurmak gibi bir niyetiniz varsa ve bunu sürekli olarak erteliyorsanız artık ertelemenize gerek yok. Kendi işinizin patronu olmak gibi bir hayaliniz varsa devletten alabileceğiniz bu hibe parasını en iyi şekilde değerlendirebilir hemen kendi işinizi kurabilirsiniz. Elbette bunu yapabilmeniz içinde kendinize güveniniz olması şart. Ve bundan da önemlisi yapabileceğiniz işte başarılı olabilmeniz için mutlaka anladığınız işi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu haberimizde 50 BİN TL ile az sermayesi olan riski fazla olmayan hangi işi kurabilirsiniz detayları ile örneklerler hazırladık. Umuyoruz ki kafanızda hayalini kurduğunuz iş için girişimcilik hayalinize bir adım daha yaklaşırsınız.

50 BİN TL İLE İŞ FİKRİ

OTO YIKAMA İŞİNE GİRİLEBİLİR

Son yıllarda oldukça popüler olan işlerden birisidir diyebiliriz. Kendiniz için kiralayabileceğiniz uygun bir dükkan ile bu işe girmeniz son derece mantıklı olabilir. Oto yıkamacılık işine girmek isteyenlerin elbette yanında bu işten anlayan elemanlar çalıştırması gerekmektedir. Normal şartlarda bir aracın iç dış yıkanmasının fiyatı yerine göre değişmiş olsa da bu ücret araç başına 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Günlük olarak 20 araç yıkansa 30 TL’den 600 TL para yapmaktadır. Günlük olarak diğer masraflarınızı çıkartırsanız güzel para kazandıran bir iştir diyebiliriz.

ORGANİK TAVUK ÇİFTLİĞİ KURULABİLİR

Eğer köylük yerde yaşıyorsanız ve sizlerde bu 50 BİN TL Hibe parasından faydalanmak istiyorsanız tavuk çiftliği kurabilirsiniz. Bildiğiniz üzere insanlar son zamanlarda genellikle marketlerde organik yumurtalar aramaktadır. Bunların satılması henüz yaygın olmadığından dolayı sektörde başarılı olabilirsiniz. Organik Tavuk Çiftliğini 50 BİN TL’ye çok rahat bir şekilde açabilirsiniz. Elbette devasa büyüklükte bir çiftlik düşünmeyin ilk etapta. Daha önceden yazmış olduğumuz Organik Tavuk Çiftliği Kurmak haberini okuyunuz.

KREŞ – ÇOCUK OKULU AÇILABİLİR

50 BİN TL gibi bir paraya sınıf mevcudunun fazla olmadığı bir kreş açabilirsiniz. Eğer bu işte çalıştırabilecek tanıdık öğretmenler varsa bu işi yapabilirsiniz. Elbette Milli Eğitim Bakanlığından bu iş için izin almanız gerekmektedir. Çocuk okulu açabilir hem de okul öncesi öğretmenlerine iş sağlamış olabilirsiniz.

KAHVECİ AÇABİLİRSİNİZ

Özellikle de alışveriş merkezlerinde görmüş olduğunuz kahve standlarından birisine sahip olabilirsiniz. Güzel para kazandıran işlerden birisi de budur. İyi bir markanın Kahve bayiliğini alabilir bu şekilde işinizin ilk adımını atabilirsiniz. Kahve Bayilikleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız site içi arama da yapabilirsiniz. Ayrıca bayiliklerin ücretleri de burada önemli bir konu. Sizlere en uygun bayiliği hangi marka veriyorsa ona yönelebilirsiniz.

OYUN SALONU AÇABİLİRSİNİZ

50 BİN TL paraya açabileceğiniz en iyi iş fikirlerinden bir tanesi de oyun salonlarıdır. PS3 ya da PS4 gibi oyun konsollarının bulunduğu bir eğlence merkezi açabilirsiniz. Özellikle de gençlerin oldukça ilgi gösterdiği bu işte başarı sağlamanız oldukça kolay olacaktır. Özellikle de uygun bir alanda bu işi kurmanız durumunda para kazanmanız uzun sürmeyecektir.

YEMEK SEKTÖRÜNE GİREBİLİRSİNİZ

İnsanların genelde tercih ettiği hızlı tüketim yiyeceklerini tercih ettiğinden dolayı sizde bu alana yönelebilirsiniz. Açabileceğiniz bir çiğ köfteci dükkanı ya da dönerci dükkanı gibi yerler hızlı bir şekilde para kazandırabilir. Devletten alabileceğiniz 50 BİN TL ile oldukça güzel bir mekan kendinize açabilirsiniz.

50 BİN TL İLE İŞ KURMAK

Eğer devletten hibe kredisi almak ve iş kurmak istiyorsanız daha öncesinden hazırlamış olduğunuz iş fikirlerine bakabilirsiniz. Bu kategori altında kendinize en uygun işi kurabilirsiniz.

Kurulacak İş Fikirleri  ⇐ ( Tercihlere Bak )

Bir önceki yazımız olan EGM Kiralık Araç Bildirim Sistemi KABİS Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde EGM KABİS Nedir ?, Emniyet Kiralık Araç Bildirme Sitesi ve KABİS Araç Kiralama Bildirim Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.