İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Ambulans Şoförü Alımı

Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü 30 Ambulans Şoförü İlanı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Sağlık Bakanlığına bağlı olarak çalışacak ve Ağrı İl Sağlık Müdürlüğünde görev alacak yeni ambulans şoförü ilanı yayımlanmıştır. İlan neticesinde Ağrı Merkez,Patnos,Doğubayazıt,Diyadin,Tutak merkez ve ilçelerde toplamda 30 tane Ambulans Şoförü Alımı olacaktır. İhale usulu olacak olan bu iş için 36 aylık bir çalışma süresi verilmiştir.İhale Mayıs 2015 tarihinde yapılacak ve seçilen şoförler 1 Haziran 2015 tarihinde iş başı yapacaklardır. Kimler Başvuru Yapabilecek bu konuda da sizlere en detaylı bilgileri biz aktaracağız.Acil Tıp Teknisyeni birimlerinde yani ATT‘de görev alacak şoförlük yapacak olan bu personeller için başvurular halen devam etmektedir.Şimdi dilerseniz İş Başvurusu yapacak olan adaylarımız için aranan şartlar neler bir bakalım.

Ambulans Şoförü İlanı

ÇALIŞTIRILACAK AMBULANS SÜRÜCÜLERİNE İLİŞKİN HÜKÜMLER:

 Araç sürücüsü en az lise mezunu olacaktır.
 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır.
• Sürücülük hizmeti sektöründe deneyimli olacaktır, bu deneyim süresi en az iki yıl olacaktır. Bunu belgeleyen sürücüler öncelikli tercih edilecektir.,
• Ambulans Sürücülerinin B, C, D, E sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmalıdır.
• Ambulans Sürücüleri son bir yıl içerisinde alınmış ve resmi kurumlarca geçerli kabul edilecek Psikoteknik Raporuna sahip olmalıdır.
• Ambulans Sürücüleri 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel niteliklere sahip olmalı ve Türk Ceza Kanununun 102, 103, 104, 105, 109, 141, 142, 151, 154, 157, 189, 190, 191 ve 227’nci maddelerinde belirtilen suçlardan hürriyeti bağlayıcı hüküm giymemiş olmalıdır.

• Yüklenicinin çalıştıracağı sürücülerin her ne sebeple olursa olsun sürücü belgesine trafik görevlilerince el konulmamış olması gerekmektedir. Ayrıca sürücülerin asli kusurlu ve bilinçli olarak ölümlü trafik kazasına karışmamış olması zorunludur. Yine yüklenicinin çalıştıracağı sürücülerin hiçbir surette alkol veya uyuşturucu madde etkisinde olarak araç kullanımından dolayı ceza almamış olması zorunludur. Bu maddede belirtilen hususların işe başlama tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü içerisinde belgelendirilmesi zorunludur. Sözleşme tarihinden itibaren söz konusu cezalardan herhangi birinin işlenmesi durumunda bu şoförler ambulanslarda görevlendirilmeyecektir.

• Araç sürücüsü 4207 sayılı Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair Kanun gereğince araçta kesinlikle sigara içmeyecektir. Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 97. Maddesi uyarıncaalkol, uyuşturucu ve keyif verici madde etkisinde araç kullanımı yasaklanmıştır. Yönetmelik uyarınca nöbete gelirken ve nöbet süresi boyunca Alkol ve keyif verici madde kullanımı yasaktır. Tespiti halinde iş akdi uyarı yapılmaksızın fesih edilecektir.

• Asli kusurlu olarak 2(iki) trafik kazasına karışmış olan sürücülerin sözleşmeleri idare tarafından fesih edilir. Yüklenici sözleşmesi fesih edilen personelin yerine 2 (iki) iş günü içerisinde aynı şartlarda personel sağlamak zorundadır. Oluşan araç, personel ve üçüncü kişilere karşı olacak zararların giderilmesi ve tedavilerin gerçekleştirilmesi sorumluluğu yükleniciye aittir.

AĞRI 112 ASHİ ÇALIŞACAK İŞÇİ SAYISI BELİRTİLECEK
MERKEZ  112 ASHİ 15
DOĞUBEYAZIT 112 ASHİ 5
PATNOS 112 ASHİ 5
DİYADİN 112 ASHİ 2
TUTAK 112 ASHİ 3

Eğer aranan şartları taşıyorsanız sizlerde alt kısımda bulunan bağlantıdan dosyalara detaylı bakmanız ve ilan metninin tamamını okumanız gerekmektedir.

Ambulans Şoförü Alımı İlanı İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. abdulgani dedi ki:

    Şoförüm iş arıyorum