İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Taş Boyama İşi Yaparak Para Kazanın

Okey Taşı Boyama İşi Yaparak Para Kazanın

Merhaba Sayın Okurlarımız. Bilinen evde ek işler arasında yer almakta olan taş boyama işi ve okey taşı boyama işi hem ev hanımları hem de öğrenciler tarafından sık sık yapılmaktadır. Taş boyama işi bazıları için hobi haline de gelmiştir. Bunun için biçimli taşlar ve taş için kullanabileceğiniz çeşitli renklerde taş boyaları yeterli olacaktır. Fakat taşları boyarken taşırmamaya ve biçimli bir şekilde boyama gibi unsurlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

TAS-BOYAMA-ISI-YAPMAK

Taş boyama işi için gerekli malzemeler ise çok masraflı değildir. Günlük hayatta çevremizde biçimli taşlara rastlamak ise çok zor bir olay değildir. Sahilde ya da kayalık yerlerde boyayıp süs ya da hediyelik eşya haline getirmek için bir sürü taş bulmak mümkündür. Bahçeli evleriniz var ise bahçelerinizden, parklardan ya da kumsallardan güzel biçimli taşları kullanarak üstünü boyayıp ister altını ister üstünü ister ise iki tarafını da boyayabilirsiniz.

Çok az bir malzeme ile yaratıcılığınızı kullanarak adeta sanat eserleri yaparak evinizin köşelerini süsleyebilirsiniz. Ayrıca günümüzde özellikle turistik bölgelerde bulunan hediyelik eşya dükkanlarında boyalı ve değişik biçimli stillerde taşların satıldığı bilinmektedir. Bu tarz küçük ve uygun fiyatlı eşyalara turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği görülüyor. Boyalı taşlarınızı ortalama 3 TL ile 5 TL arasında fiyatlara ilgililerine satmanız mümkündür.

Taş boyamanın yanı sıra okey taşı boyama işi hakkında da bilgi verelim. Sık sık okey oynayan insanların okey takımındaki taşlarındaki renklerin silindiği bilinen bir gerçektir. Yeni bir okey takımı almaktansa o okey takımının taşlarını boyayarak daha az maliyetli olmaktadır. Taş boyama işi yapmak istiyorsanız bu konudaki bilgi birikimlerinizi, deneyimlerinizi yorumlarda belirtebilir, taş boyama işi veren yerler ve firmalarla ilgili fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 44 YORUM
 1. rojda dedi ki:

  cerkezkoy karagactayim lutfen yarfimci olun yapmak istiyorum acil ihtiacim var(bay
  )

 2. Sercan dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyacım var el sanatları mezunuyum yapabilirim

 3. Ayse dedi ki:

  Merhaba okey taşı boyama. İşini bende istiyorum. İse ihtiyacım var. Elim yatkındır. Lütfen yardımcı olun İstanbul Bayrampaşa dayım

1 3 4 5