İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Mardin Evde Ek İş İmkanları ve İş Veren Firmalar

Mardin Ev Hanımlarına Ek İş Olanakları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin ve özellikle de doğunun en güzel illerinden birisi olan Mardin’de yaşıyorsanız ve geçim sıkıntısı çekiyorsanız sizlerde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle çocuklu ev hanımları dışarıda çalışamıyor bu nedenle evde yapabileceği işler arıyor. Eğer sizinde böyle bir sorununuz varsa dışarıda çalışmak yerine evde çalışmak istiyorsanız mutlaka sizlerde bu tarz işlere yönelmeniz gerekmektedir. Evde Ne İş Yapabilirim ? diye soracak olursanız sizlere bu konuda bilgi vereceğiz. Vereceğimiz İş Fikirleri sayesinde sizlerde kendinize uygun olanı seçip yapabilirsiniz. Tabi ki burada önemli olan bir konu da firmalar ile iletişim kurmaktır. Şimdi sizlere hepsini anlatacağız.

Mardin evde ek iş ilanları 2015

Evde Örgü ve Dikiş İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz. Hanımlar yanlış duymadınız. Doğunun kadınları el hüneri bir başkadır. Kendi yörenize göre ürünler yapıp bunları satabilirsiniz. Peki Nasıl satacağım diye merak ediyorsanız bu konuda da bilgi vereceğiz. İnsanlar artık internetten alış veriş yapmaktadır. Online alışveriş sitelerine bu yapmış olduğunuz ürünleri resimlerini çekip koyabilir ve onlara müşteri bulmayı sağlayabilirsiniz. Eğer bulamıyorsanız da firmalar ile anlaşma sağlayabilirsiniz.  Ayrıca Mardin İlçeler de Ek İş Olanakları mevcuttur.

Evde yapabileceğiniz işlerin bir sınırı yok diyebiliriz. Evde Yemek İşi Yapabilirsiniz. Doğumuzun güzel yemeklerinden yapıp oraya tatile ya da görev icabı bulunan insanlara satabilirsiniz. Ya da lokantalara satışını yapabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Evde Ek İş İmkanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 204 YORUM
  1. Can dedi ki:

    Kızıltepede oturuyorum bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙏

1 19 20 21