İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Balçova Evde Ek İş İlanları

İzmir’in büyük ilçeleri arasında yer alan Balçova’da ek iş ilanları arayanların sayısının oldukça fazla olduğu görülmektedir. Düzenli olarak çalışmaya devam eden ve düzenli olarak sahip olduğu bir meslek olmasına rağmen parasını yetiremeyen ve geçinmekte bazen zorluklarla karşılaşan bireylerin olması oldukça normaldir. Ancak bazen ek gelir elde etmek isteyen ve böylece parasını daha iyi şekilde kazanmak ve biriktirmek isteyen bireyler de olabilmektedir.

Sizler de eğer Balçova ve etrafında ikamet etmeye devam ediyor ve düzenli olarak bir ek gelir elde etmek istiyorsanız, Balçova evde ek iş ilanlarından faydalanabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz pek çok iş mevcuttur ve boş vakitlerinizi de bu işler sayesinde en etkili şekilde değerlendirebilir ve ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Evde yapılabilecek işler arasında öncelikle makale yazarlığı gelmektedir. Eğer kendinize özel kişisel bir bilgisayarınız varsa ve her zaman yazılarınıza, diksiyonunuza, hayal gücünüze ve anlatım tarzınıza güven duyuyorsanız, derhal yazarlık yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer ben daha çok somut işlerle uğraşmak istiyorum diyorsanız ve bu şekilde ek gelir elde etmek istiyorsanız, evde nikah şekeri, kına paketleri, davetiye ve benzeri paket işleri yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle hem eğlenmiş hem öğrenmiş olacak ve gelirinizi de arttırmaya başlamış olacaksınız.

Balçova ve çevresinde ikamet etmekte olan ve işine ek gelir eklemek isteyen baylar ve bayanlar derhal ek iş ilanlarına başvuru yapmalıdır. Böylece kısa zaman içerisinde eğlenceli ve keyifli bir biçimde ek gelir elde etmeye başlamış olacaksınız.

İZMİR BALÇOVA EVE EK İŞ VEREN YERLER

İzmirli ev hanımlarının Balçova ilçesinde yapacakları ek işler arasında; kutu paketleme, kalem montajı, tütün sarma, kına paketleme, evlere temizlik, evde yemek yapmak, evde ütü yapmak gibi ek işler yer almaktadır. Balçova’da yaşıyor ve ek iş yapmak istiyor iseniz ek iş yapma talebinizi bu makalede yorum olarak yazarak Balçova’da ek iş veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK GRUBUMUZA katılarak daha fazla ek iş ilanına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. zeynep dedi ki:

  balçovada oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim düzenli olarak bilgi verirmisiniz lütfen

 2. Duygu dedi ki:

  Balçovada yaşıyorum evden çalışarak gelir elde etmek istiyorum. Yerim müsait zaman sıkıntım yok. Dikkate alırsanız memnun olurum.

 3. Ayse dedi ki:

  Izmir bornovada yasiyorum eve is almak istiyorum

 4. Serpil dedi ki:

  İzmir Gaziemir’de oturuyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum. İse ihtiyacim var. Donus yaparsaniz sevinirim.

 5. Buse dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Hava sargın 05434584602 dedi ki:

  Ben İzmir kemalpaşa da yaşıyorum kalem montajı işini yapmak istiyorum 5 kişiyiz işe çok ihtiyacım var lütfen bana geri dönüş yapın

 7. Tuğçe dedi ki:

  Balçova da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 8. Emrullah kayisli dedi ki:

  Makaleler yazabilirim edebiyat mezunuyum yazılar yazmak istiyorum diksiyonum iyidir kitap okumayı seven bir insanım devamli yazılar yazabilecgim site onerirseniz sevinirim

 9. Zuhal KUTLU dedi ki:

  Sivas’ta oturuyorum evde ek iş ilanlarınizi gördüm. İşe ihtiyacım var bu idi yapabilirim.

 10. Seda dedi ki:

  Izmir gultepede oturuyorum okula gittikleri için calisamiyorum evde acil ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsınız sevinirim