İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde İplik Temizleme İşi Yapmak

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için birçok iş mevcuttur. Bu işler genelde herkesin yapabileceği işlerdendir. Böylelikle yeni anne olan bayanlar, evden çıkmak istemeyen kişiler, dışarıda çalışmak yerine evden ek gelir elde etmek isteyen kişiler, bazı fiziksel engeli olup dışarıda çalışma imkanı olmayan kişiler evde ek iş yapabilirler.  Evde ek iş yapmanın birçok farklı yolu vardır. Kişiler istedikleri işleri internet üzerinden de bulup başvurabilirler.

Kişiler ek gelir ile hedefledikleri yaşam standartlarına ulaşabilirler. Özellikle öğrenciler gündüzleri okula gidip okul sonunda da kendi harçlıklarını çıkarabilmek için ek iş yapmaktadır.  Bu sayede okul için gerekli paraları kazanabilirler. Öğrenciler ek iş yaparak derslerini ve okullarını da ihmal etmemiş olacakları için ek eş onlar için son derece önemlidir.

Dışarıda gün boyu çalışmak istemeyen kişiler bulundukları bölgelerdeki fabrikalardan ya da dikiş atölyelerinden, evde iplik temizleme işi alabilirler. Özellikle bir ekip kurmayı başarmış kişiler oldukça fazla gelir elde edebilirler. Evde iplik temizleme işi oldukça kolay bir iştir. Tekstil ürünlerinde kalan artıkları temizleme işi ekstra bir özen gerektirdiği için özellikle büyük fabrikalar, bu işi evde ek iş yapmak isteyen kişilere verir.

Evde ek iş yapabilecek kişiler ise; emekliler, ek gelire ihtiyacı olan kişiler, engelli bulunan kimseler, öğrenciler, anneler, işsiz kalan kişiler evde ek iş yaparak kendileri için maddi bir gelir sağlayabilirler.  Bunu da düzenli olarak yapabilme imkanınız da bulunur.

EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Evlere iplik temizleme işi veren firmalar ise bulunduğunuz bölgelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için öncelikli olarak bulunduğunuz yerde kendiniz küçük çaplı araştırmalar yaparak bu yerlerin varlığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde eğer ek iş yapan komşularınız var ise onlara da danışarak konular hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK GRUBUMUZA katılarak daha fazla ek iş ilanına ulaşabilirsiniz. Yazımıza da ek iş yapma talebinizi yorum olarak belirtip ek iş veren kişilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 106 YORUM
 1. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  AdımNazmiyeGülengen evde iplik temizleme isini yapmak istiyorum bu iste tecrubem var daha önce 2yıl istanbulda tekstil atölyesinde çalısmıstım 38 yaşında 3çocuk annesiyim Ankara keçi örende ikamet ediyorum çalısmaya ihtiyacım var saygılar

 2. Melek çavuşoğlu dedi ki:

  Tekirdağ ergenede oturuyorum 2 oğlum var işe ihtiyacım var

 3. Özlem dedi ki:

  Mail adresime iletişim kurun lütfen aracım var işi alıp teslim edebilirim

 4. Kübra dedi ki:

  Merhabalar evde annemle iplik temizleme isi yapmak istiyoruz cok pratigizdir annem senelerce konfeksiyonda calisti bende universte mezunuyum ama calismiyorum evde temizleme isi yapmak istiyoruz istanbul sultanazide oturuyoruz lutfen donus apin

 5. Kubra dedi ki:

  Merhabalar evde annemle iplik temizleme isi yapmak istiyoruz annemin eli yatkindir cok sene konfeksiyonculuk yapti lutfen bize is verin istanbul sultangazide otruyoruz

 6. ecrin ay dedi ki:

  Evde temileme işi yapmak istiyorum

1 9 10 11