İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Beyçelik Gestamp Kalıp Personel Alımı İlanları 2015

Bursa Beyçelik Gestamp Kalıp İş Başvurusu Açık Kadro

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Bursa ilimizde bulunan ve ülkemizin kendi alanında en büyük firmalarından birisi olan Beyçelik teknolojiyi de kullanarak farklı yerlerde kullanılacak Sac ve Kalıp işleri yapmaktadır. Bursa Nilüfer‘de bulunan üretim tesislerinde görev alacak yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyan firma sizlere en iyi kariyer fırsatlarını da sunmaktadır. Mavi yaka pozisyonunda çalışacak onlarca eleman alımı yapacak olan Beyçelik Kalıp açık kadrolar arasından size uygun olanlara başvuru yapmanızı beklemektedir. Bu sektörde eğer çalışmak istiyorsanız daha önce deneyiminizde varsa Sanayi alanında gelişmiş şehirlerimizden olan Bursa’da ikamet edenler için faydalı bir istihdam diyebiliriz.

Beyçelik İş İlanları

Beyçelik Kalıp ve Sac şekillendirme üretiminde Organize Sanayi bölgesinde devasa büyüklükteki üretim tesisi ve fabrikalarda müşterilerine hizmet vermektedir.Elbette sadece mavi yaka değil beyaz yaka pozisyonlarında da alımlar vardır çünkü yurt içinde değişik bölgelere ürün gönderdiği gibi yurt dışına da ihracat yapmaktadır. Şimdi dilerseniz firma hangi pozisyonlarda alımlar yapıyor bunlara bir değinelim istiyoruz.

Beyçelik Kalıp Açık Kadrolar

Lojistik Formeni
Cad / Cam Sorumlusu
Pres Operatörü
Gazaltı Kaynak Operatörü
Kalıp Elemanı
Kaynak Operatörü
Kalıp Montaj Elemanı

kadrolarında alımlar tüm hızıyla devam etmektedir. İş Başvurusu yapmak istiyorsanız ve kendinize yeni bir iş arıyorsanız mutlaka şansınızı denemeniz gerekmektedir. Yukarıda saydığımız pozisyonlarda aranan şartlar neler bakmak için alt kısımda bulunan kırmızı bağlantıyı kullanmanız gerekecektir. Bu sayede Beyçelik Gestamp ile hayalini kurmuş olduğunuz işe sahip olabileceksiniz. Hepinize bol şans diliyoruz.

Bursa Beyçelik Kalıp İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/beycelik-kalip-ve-oto-yan-san-paz-tic-a-s-is-ilanlari-c11799-p1963/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hakan şenturk dedi ki:

    Beyçelik bursanın bir numaralı fabrikası