İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bozlu Holding Personel ve Eleman Alımı 2015

Bozlu Holding İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin oluşturduğu Bozlu Holding ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bünyesine bağlı olan kuruluşlar ile her sene kendisini daha da büyüten ve ileriye adımlar atan Bozlu Holding ile kariyer yapmanız artık hayal değil. Şimdi dilerseniz hangi kuruluşların bu holdinge bağlı olduğundan bahsedelim. Bozlu Holding Kuruluşları;MNT Sağlık Hizmetleri,Neolife Tıp Merkezi,Varinak Onkoloji Sistemleri gibi kuruluşlar bu holding bünyesinde hizmet vermektedir. Böylesine farklı sektörlerde yer alan holdingde çalışmak istiyorsanız sizlere hangi pozisyonlarda ve hangi illerde alım var bilgi vermek istiyoruz.

Bozlu Holding İş İlanları 2015

Bozlu Holding İnsan Kaynakları vermiş oldukları ilanlara göre hem mavi yaka hem de beyaz yaka personel alımı yapmaktadır. Engelli Personel Alımı da yapan Holding bu konuda ki duyarlılığını sonuna kadar göstermektedir. İş Başvurusu yapacak olan insanların kendileri için uygun bir pozisyon olup olmadığına bakmaları gerekmektedir.Bunun için sizlere aşağıda ufak bir liste hazırladık. Alımlar bu yönde olacaktır.

Bozlu Holding Açık Pozisyonlar

1-Engelli Ofis Elemanı
2-Resepsiyonist
3-Tıbbi Sekreter
5-Medikal Fizik Uzmanı
6-Teknik Servis Mühendisi

gibi pozisyonlarda alımlar devam etmektedir. Toplamda şuan için 29 açık pozisyon yer almaktadır. Size uygun olup olmadığını aranan şartlar neler bunlara bakmak için aşağıda vermiş olduğumuz kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bozlu Holding İş İlanları 2015 yılında bir çok insana iş imkanı sunacağa benziyor.

Bozlu Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/bozlu-holding-a-s-is-ilanlari-c5224-p30107/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Şeyhmus Yardimci dedi ki:

    Kalipci ve demirci ustasiym yurt dişinda calişmak istiyorum ustalik belgem var sizlerle calişmak istiyorum

  2. halil ibrahim aktaş dedi ki:

    Alci boya ustasiyim tibbi sekreter mezunuyum 05387803383